Ferroli Kombi Genleşme Tankı

"Ferroli Kombi Genleşme Tankı"

Ferroli Kombi Genleşme Tankı

Ferroli Kombi Genleşme Tankı

Ferroli kombi genleşme tankı kombi içerisinde suyun basıncını dengeleyen içerisinde hava ve su bulunan parçadır. Bu tankın içindeki hava bittiği zaman, havası az olduğunda, patlamış veya delik olduğunda kombi arızaya geçip çalışmayabilir. Kombi çalışsa bile düzenli çalışmaz. Arızanın giderilmesi gerekir.

Ferroli Kombi Genleşme Tankı, Ferroli kombi genleşme tankı fiyatları, Ferroli Kombi Genleşme Tankı, Genleşme tankı arızası nasıl anlaşılır, Ferroli kombi su basıncı çok yükseliyor,

Ferroli Kombi Genleşme Tankı

 

Genleşme tankı arızası nasıl anlaşılır ?

Ferroli kombi su basıncı çok yükseliyor ise, kombi alt kısmından su akıtıyor ise arıza kaynağı genleşme tankı olabilir. Tank delik olduğu zamanda su basıncı yükselecektir. Seviye çok yükselip 3 bar emniyet basıncını geçtiği durumda kombi su akıtacaktır. Bazı durumlarda havası olmadığı için kombi çalışmayabilir. Bu durumda genleşme tankı hava basma işlemi ile basıncı dengelenir.

Ferroli kombi genleşme tankı fiyatları ve arıza çözümleri hakkında bilgi almak ve ihtiyacınız olan servis ihtiyacını karşılamak için firmamızı arayarak destek alabilirsiniz.