Güngören Kombi Servisi

Güngören Kombi Servisi

Şirketimiz tüm marka ve model kombiler için arıza giderme ve bakım hizmeti vermektedir. Bize tüm Güngören ve çevre semtlerden ulaşarak servis alabilirsiniz.

 

Güngören Kombi Servisi, Merter Kombi Servisi, akıncılar kombi servisi, tozkoparan kombi servisi, güngören sanayi kombi servisi, istanbul güngören kombi servis, güngören eca servisi, güngören baymak servisi, güngören vaillant servisi, güngören baykan servisi, güngören ferroli servisi, güngören demirdöküm servisi, güngören eca kombi servisi, güngören eca baymak servisi, merter eca kombi servisi, merter baymak kombi servisi, tozkoparan eca servisi, tozkoparan baymak servisi, haznedar kombi servisi, haznedar eca kombi servisi, haznedar baymak kombi servisi,

Güngören Kombi Servisi

Kombi su basıncı, kombinin çalışması için önemlidir. Çoğu kombi için ideal su basıncı 1.5 bar civarındadır. Genellikle kombilerde basınç 1 barın altına düştüğünde kombi çalışmaz arızaya geçer. Bu durumda kullanıcı su basarak basıncı arttırmalıdır. Basıncın çok yüksek olması da kombiye zarar verir veya su akıtmasına neden olur o yüzden dikkat edilmelidir.

‘’Güngören Semtleri’’

AKINCILAR MERTER TOZKOPARAN SANAYİ

 

A.N. Gürman Mahallesi Gençosman Mahallesi Güneştepe Mahallesi Güven Mahallesi
 Haznedar Mahallesi M. Çakmak Mahallesi M.N. Özmen Mahallesi Merkez Mahallesi
       
       

 

Güngören Kombi Servisi, Merter Kombi Servisi, akıncılar kombi servisi, tozkoparan kombi servisi, güngören sanayi kombi servisi, istanbul güngören kombi servis, güngören eca servisi, güngören baymak servisi, güngören vaillant servisi, güngören baykan servisi, güngören ferroli servisi, güngören demirdöküm servisi, güngören eca kombi servisi, güngören eca baymak servisi, merter eca kombi servisi, merter baymak kombi servisi, tozkoparan eca servisi, tozkoparan baymak servisi, merter eca servisi, merter baymak servisi, merter vaillant servisi, tozkoparan eca kombi servisi, tozkoparan vaillant servisi

 

Bize ulaşarak kombi tamiri ve bakımı için hizmet isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kombi yedek parça da temin edebilirsiniz.