Güngören Kombi Servisleri

"Güngören Kombi Servisleri"

Güngören Kombi Servisleri

Güngören Kombi Servisleri

Hermetik kombiler, baca uygulaması açısından son derece esnektirler. bu nedenle bina içinde montaj yeri seçenekleri fazladır. Bununla birlikte yerel yönetmeliklerle oluşturulan bazı kurallar mevcuttur.

Kombiler, binaların merdiven boşlukları ve genel kullanımına açık koridorlarına, baca duvarları üzerine, apartman aydınlıklarına, açık balkonlara, yatak odalarına ve patlayıcı veya kolayca alev alabilen maddelerin depolandığı yerlere bağlanmamalıdır. Fakat koruyucu kabin içerisinde olmak kaydı ile açık alanlara da konulabilirler.

Ayrıca, 50 kW üzeri kapasitelerdeki yakma havasını dış ortamdan alan yoğuşmalı cihazlar, sadece cihaz odası olarak kullanılan müstakil bir mahale tesis edilmeli ve mahal dışına da elektrik şalteri konulmalıdır.

Yakma havasını dış ortamdan alan yoğuşmalı cihazların monte edildikleri mahalde, dış atmosfere açılan en az 150 cm2 serbest en kesit alanlı bir menfez olmalıdır.

Cihazın bulunduğu mahalde taze hava girişi ve ortam havasının tahliyesi sağlayacak bir açıklık mutlaka bulunmalı ve bu menfez kesinlikle kapatılmamalıdır.

Ücretsiz keşif ve bilgi için randevu almayı unutmayınız..
GÜNGÖREN İLÇESİ , GÜNGÖREN MERKEZ , ABDURRAHMANNAFIZGÜRMAN , AKINCILAR , GENÇOSMAN , GÜNEŞTEPE , GÜVEN , HAZNEDAR , MAREŞAL ÇAKMAK , MEHMETNEZİHİÖZMEN , MERTER , SANAYİ , TOZKOPARAN MAHALLESİ-SEMTİ

Güngören merkez olmak üzere her yerde yiz