Küçükçekmece İmmergas Servisi

"Küçükçekmece İmmergas Servisi"

Küçükçekmece İmmergas Servisi

Küçükçekmece İmmergas Servisi

Immergas Kombi Kullanım Kılavuzu

Kullanma kılavuzları kombinin özellikleri, gücü, panelin üzerindeki işaretler hakkında bilgi içerir. İmmergas kombi kullanım kılavuzu ile cihaz kullanımı hakkında teknik bilgi alabilirsiniz. Bazı basit kombi ayarlarını bu sayede rahatça yapabilirsiniz. Cihazınızda yaşadığınız arıza durumlarında çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz. Bir teknisyen kontrolü gerekliyse firmamızın servislerinden bu konu da yardım alabilirsiniz.

Cihazın çalışmaması gibi durumlarda kombinize gelen elektriği ve gaz vanalarını kontrol ediniz. Kombi su basınç seviyesini 1.5 bar olacak şekilde ayarlayınız. Kombiyi resetleyerek tekrar çalıştırmayı deneyiniz. İhtiyacınız olan İmmergas kullanım kılavuzunu indirerek inceleyebilirsiniz.

İmmergas Star 24 kw kullanım kılavuzu

İmmergas Mini 24 kw kullanım kılavuzu

İmmergas Maior 24 kw kullanım kılavuzu

 

Immergas kombi kullanım kılavuzu, İmmergas Kombi Kullanım Kılavuzu, immergas kullanım kılavuzu, İmmergas kombi kullanma kılavuzu, İmmergas Maior 24 kw kullanım kılavuzu, İmmergas Kombi Kullanım Kılavuzu, İmmergas Star 24 kw kullanım kılavuzu, İmmergas Mini 24 kw kullanım kılavuzu,

İmmergas Kombi Kullanım Kılavuzu

İmmergas kombi kullanma kılavuzu içerisinde bulamadığınız veya çözemediğiniz şikayetleriniz için firmamızı arayarak teknik servislerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız Tüm İstanbul için özel teknik servis hizmeti vermektedir. Arıza giderme işlemleri aynı gün içerisinde yapılmaktadır.