İnternetten Evde Ek İş Fikirleri

"İnternetten Evde Ek İş Fikirleri"

İnternetten Evde Ek İş Fikirleri

İnternetten Evde Ek İş Fikirleri

Gelirinizi tamamlamak için Ek bir iş bulma ile ilgileniyor musunuz? Bazen “yan itiş” olarak adlandırılan Ek bir iş, birçok nedenden ötürü yararlı olabilir. Size sadece ekstra para sağlayabilir, aynı zamanda tutkunuzu sürdürmek, bir yetenek icra etmek, öz geçmişiniz için beceri kurmak, yeni insanlarla tanışmak veya mevcut pozisyonunuzu terk etmeden yeni bir kariyer alanını denemek harika bir yol olabilir.

Ek bir işin sizin için iyi bir fikir olduğunu düşünüyorsanız, Ek bir iş bulma konusundaki ipuçları için aşağıya bakın ve orada ne tür Ek işler bulunduğunu bulun.

Ardından olası ek iş fikrinin ayrıntılı bir listesini okuyun.

Sizin için Evde Ek İş Fikirleri Seçme İpuçları

Yönetebildiğinizden emin olun. ek bir iş aramaya başlamadan önce, ek bir işin sizin için doğru bir karar olup olmadığına dikkat edin. Ek işi dengelemek için zamanlamanıza yeterli zaman ayırdığınızdan emin olun. Meşgul, stresli ilk işiniz varsa, denklem için Ek bir iş ekleme konusunda dikkatli olun. Gelirinizi tamamlamak için Ek bir iş aramak yerine, yeni, daha yüksek ücretli bir tam zamanlı pozisyon aramak daha mantıklı olabilir. Ayrıca, paranın boş zaman kaybetmeye değer olduğundan emin olun. İş aramaya başlamadan önce Ek Ek bir meslekteki artı ve eksilerini iyice tartın.

Esnekliği arayın. Aşağıda listelenen Ek iş fikrinin çoğu, tam zamanlı bir taahhüt gerektirmez ve programınızı etrafında çözmek için esneklik sunar . İşe alım eğilimi sözleşmeye ve yarı zamanlı istihdama yöneliktir, bu nedenle bol miktarda esnek iş olanakları bulacaksınız. Aslında, birçok iş başvurusu, çalışmaya hazır olduğunuzda isteyecektir. Bu işlerin en azından bir kısmı ile evden çevrimiçi çalışabilirsiniz . Çoğu durumda, nerede olmanız gerektiği gibi takılmanıza gerek kalmadan tam zamanlı iş programınızda çalışabilirsiniz. Bu esnekliği sağlayacak olan bu tür işler arayın.

Esnek ol. İş Ek bir iş ararken, kendiniz de esnek olmalısınız. Mümkünse, geceleri ve hafta sonlarını işleyen işleri düşünün. Bunlar daha az insan istediği işleri, dolayısıyla işe alma olasılığınız daha yüksektir.

Konumu düşünün. Ayrıca, esnek bir konuma sahip bir iş isteyebilirsiniz. Belki sadece evden çalışmanıza ya da evinize yakın mağazalardaki işlere başvurarak kolay bir işe gidip gitmeye izin veren işler arayın. Bir işyerinde neye ihtiyacınız olduğunu düşünün.

İlgi alanlarınızın bir listesini yapın. Ne tür bir işte çalıştığından emin değilseniz çıkarlarınızın bir listesini yapın. İşinizde gelişemediğiniz bir beceri veya tutku var mı? Belki de Ek bir iş bunu yapmak için bir yerdir. Benzer şekilde, tutkulu bir ürünü olan bir şirket varsa, onlarla iş aramaya başlamış olabilirsiniz.

Geliştirmeniz gereken becerileri düşünün. İlk işiniz için önemli bir beceri varsa, ancak o beceriyi geliştirebileceğinizi düşünüyorsanız, belki de bu beceriyi geliştirmenize yardımcı olacak Ek bir iş bulmaya çalışın. Ayrıca, kariyer alanlarını değiştirmeyi umarsanız, yeni alan için gerekli olan becerileri geliştirmenize yardımcı olacak Ek bir iş seçin.

Birden fazla yolla arama yapın. Ek bir işi çeşitli şekillerde bulabilirsiniz. Ek bir iş arıyorsanız, sözcüğü ağınızda (kişi içi konuşmalar yoluyla, sosyal medyada, e-posta yoluyla vb.) Yayma. Çevrimiçi olarak yarı zamanlı iş arayın. Ayrıca, ilgilendiğiniz şirketleri ziyaret etmeyi ve yarı zamanlı yardım mı arıyorsunuz diye soruyor olmayı düşünün. İşte Ek bir iş bulma konusunda daha fazla öneri .

Dolandırıcılıklardan sakının. Çoğu çevrimiçi dolandırıcılık, gerçek olamayacak kadar iyi olan yarı zamanlı mesailileri içerir. Onlara bir çek yatırmanızı isteyen herhangi bir işten sakının veya kredi kartınızı veya diğer kişisel bilgilerinizi (Sosyal Güvenlik Numaranız gibi) sorar. Burada iş dolandırıcılığı önleme hakkında daha fazla bilgi .

İnternetten Ek İş Fikirleri

Sizin için iyi bir Ek iş olarak hizmet edebilecek birçok farklı iş bulunmaktadır. Aşağıda, Ek işlerin beş genel kategorisi bulunmaktadır. Bu kategorilerin olası her Ek işi kapsamadığını unutmayın – daha birçok olasılık vardır. Bu kategorideki işler için harika olan şeylerin çoğu yarı zamanlı olmalarıdır. Bazı insanlar iki tam zamanlı işi yönetebilirken, bu genellikle zor ya da imkânsızdır. İdeal olarak, Ek işiniz yarı zamanlı, muhtemelen esnek bir programla yapılacaktır. Kategorilerin neler olduğunu görmek ve bunların avantaj ve dezavantajlarını anlamak için bu listeyi okuyun:

Serbest Meslekler -Serbest Meslekler – Serbest meslek, bir defada bir şirket için çalışmak yerine, birden fazla şirket için işi veya projeleri tamamlamayı içerir. Şirketler çoğu zaman serbest yazarlar, editörler, grafik tasarımcıları, veri girişi uzmanları ve daha fazlasını işe alırlar. Serbest mesleklerle ilgili iyi şey, saatlerinizin esnek olması – işi ve parayı istediğiniz zaman is seçebilmenizdir. Bu işlerin çoğunu evde de yapabilirsiniz. İşte düşünebileceğiniz dokuz serbest meslek türü .

Hizmet endüstrisi işleri – Hizmet endüstrisi işleri, müşteriler için bir çeşit iş yapmaktır. Restoran endüstrisindeki servis işleri arasında ev sahibi / hostes, garson / garson, otobüs vb. Bulunur. Diğer hizmet işleri, çağrı merkezlerinde perakende satış temsilcileri ve müşteri hizmetleri temsilcilerini içerir. Bu işlerin yararı genellikle yarı zamanlı olması ve programınızın esnek olmasıdır. Ayrıca, özellikle eğlendiğiniz bir restoranda veya alışveriş yaptığınız bir mağazada bir servis işi bulmaya çalışabilirsiniz.

Mevsimlik işler – Ek işiniz için mevsimlik bir iş bulmak , biraz daha boş zamanınız olduğu yılın bir döneminde para kazanmanın mükemmel bir yoludur. Mevsimlik işler arasında, bayramlarda mevsimlik perakende işleri, yaz festivali işleri, tatil işleri, tur rehberleri, yaz kampı pozisyonları, vergi mevsimi pozisyonları, iz bakım işçileri ve daha fazlası. İdeal mevsimlik iş bulma ipuçları için burayı okuyun .

Bakım işleri – Küçük çocuklar için dadı veya çocuk bakıcısı olarak çalışmak ekstra para kazanmanın ve esnek bir programa sahip olmanın harika bir yolu olabilir. Ayrıca yetişkinler, özellikle yaşlılar veya çeşitli yardıma ihtiyacı olan özürlüler için bakıcılık görevleri arayabilirsiniz.

Kendi işinizi başlatmak – Başka bir seçenek, belirli bir şirket veya şirketler için çalışmak yerine kendi işe başlamaktır. Kendi işe başlamak kesinlikle çok zaman alıyor (ve çoğu zaman çok para kazanıyor), bu yüzden tüm insanlar için bu ideal olmayabilir. Ancak, bir proje hakkında tutkulu iseniz, bu rotayı seçmeye karar verebilirsiniz. Bu seçenek, sorumlu olmanızı sağlar ve saatlerinize göre biraz esneklik kazandırır. Bu kategorilerin orada her türlü Ek işi içermediğini unutmayın. İyi Ek işlerin daha fazla örneği için aşağıdaki listeyi okuyun.

En İyi Ek İş

 1. A – D Uygulama Geliştirici
 2. Barmen
 3. Blogger
 4. Otobüs şöförü
 5. İş Koçu
 6. Çağrı Merkezi
 7. kasiyer
 8. Çocuk Bakımı
 9. Sağlayıcısı
 10. temizleyici Koç
 11. kodlayıcı
 12. Komedyen Yaşlı için eşlik
 13. İnşaat işçisi
 14. Danışman
 15. Sürekli Eğitim Öğretmeni
 16. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
 17. Veri girişi
 18. teslim Köpek yürüteç
 19. Araç Şeridi Kapatıcı
 20. Sürüş ve Kurye Servisi
 21. Editör Etkinlik Planlayıcısı
 22. Fitness eğitmeni
 23. Bit Pazarı Satıcı
 24. Serbest Veri Girişi
 25. serbest grafik tasarımcısı
 26. Serbest Programcı / Uygulama
 27. Geliştirici Serbest
 28. Video Düzenleme
 29. Serbest Web Tasarımcısı
 30. Bağımsız yazar Grafik Tasarımcısı
 31. Zemin bakımı Evde Sağlık Çalışanı
 32. Büro Görevlisi
 33. Temizlikçi
 34. Çim biçme makinesi
 35. Cankurtaran
 36. arabulucu
 37. Tıbbi Fatura Servisi
 38. Tıbbi Baskı Makinesi
 39. Müzikli Sahne Sanatçısı
 40. Gizli müşteri N – Z
 41. Gece Okulu Öğretmeni
 42. Ressam
 43. Parti planlayıcısı, organizatör Kişisel antrenör
 44. Evcil hayvan damatçığı
 45. Evcil Hayvan bakıcısı
 46. fotoğrafçı
 47. Programcı Düzeltmen
 48. Mülk Yöneticisi
 49. Emlakçı
 50. Restaurant
 51. Perakende Mağaza Çalışanı
 52. Arama Motoru Değerlendiricisi
 53. Güvenlik görevlisi
 54. Yaşlı Bakımı
 55. Sosyal medya Yöneticisi
 56. Müzik Derslerini Öğretmek
 57. Bilet Satışları
 58. Seyahat acentesi
 59. Özel öğretmen
 60. Video Düzenleyici
 61. Web tasarımcısı
 62. Düğün fotoğrafçısı / kameraman
 63. Düğün planlayıcı