Kombi Çalışıyor Arızaya Geçiyor

"Kombi Çalışıyor Arızaya Geçiyor"

Kombi Çalışıyor Arızaya Geçiyor

Kombi Çalışıyor Arızaya Geçiyor

Kombi Çalışıyor Arızaya Geçiyor

Kombi neden arızaya geçer ?

Kombi çalışıyor arızaya geçiyor ise sistemin devreye girmesine engel olan bir problem vardır. Kombinin çalışma prensibinde ateşleme olmadan önce baca sisteminin ve sirkülasyon sisteminin devreye girmesi gerekir. Bu sistemlerde ortaya çıkan bir sorun kombinin ateşleme yapmamasına ve arızaya geçmesine sebep olur.

Kombinin kullanıldığı yerde doğalgaz kesintisi varsa da bu sorun yaşanır. Bazı durumlarıda gaz vanaları kapalı unutulmuş olabilir. Cihazın ateşleme yapıp devreye girebilmesi için gaz gelmesi gerekir.

Kombi Çalışıyor Arızaya Geçiyor, Kombi su basınç seviyesi, Kombi Çalışıyor Arızaya Geçiyor, Kombi neden arızaya geçer, Kombi kart arızası, düşük voltaj arızası,

Kombi Çalışıyor Arızaya Geçiyor

Kombi elektronik kartı cihazın çalışmasını sağlayan beyin kısmıdır. Şebekeden düzgün voltajda elektrik gelmesi ve kartın sağlam olması gerekir. Kombi kart arızası, düşük voltaj arızası da cihazın çalışmayıp arızaya geçmesine neden olur.

Kombi çalışabilmek için belirli bir su basıncına ihtiyaç duyar. Kombiler için bu basınç değeri ortalama 1.5 bar civarındadır. Kombi su basınç seviyesi çok düştüğü zaman cihaz arıya geçecektir.

Kombinin çalışmaması ile alakalı bu ve benzeri şikayetleriniz için firmamıza ulaşarak destek alabilirsiniz. İhtiyacınız olan servisi alabilmek için çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakmanız yeterlidir.