Arnavutköy Kombi Servisi

"Arnavutköy Kombi Servisi"

Arnavutköy Kombi Servisi

Arnavutköy Kombi Servisi

Kombi gaz valfi ayarı ile ilgili tüm ayar bakım ve arızalar için bizi arayabilirsiniz. Gaz valf ayarı elektronik kart ayarı ve tamiri yapılır. Arnavutköy Kombi Servisi bizleri arıza tamir bakım için arayabilirsiniz.

Kombi Gaz Valfi Ayarı

Gaz valfi kullanım ve kaolorifer suyu istenilen çıkış sıcaklığına göre gaz debisini ayarlayan bir vanadır. Kombilerde gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılmalıdır. Gaz valfi ayarları yapılmadığı zaman kombinin doğalgaz kullanımı artar. Yakıt tüketimi çok olacağından yüksek fatura gelmesine neden olabilir.

kombi gaz valfi ayarı, gaz valfi ayarı, kombi gaz valfi, kombi gaz valfi ayarı nasıl yapılır, kombi gaz valf ayarı ne olmalıdır, gaz valfi ne işe yarar

Kombi gaz valfi ayarı nasıl yapılır ?

Kombiye 21m bar gelen gaz basıncı ile çalışır. Kalorifer ısısı için İstenilen gaz basıncı kombi üzerindeki elektronik kart üzerinden kullanım alanı hesaplanarak ayarlanır. Sıcak su ayarı ise gaz valfi üzerinden yapılır. Ayarların doğru yapılması gerekir.

Bize ulaşarak arıza çözümleri için teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Kombi yedek parçaları sorabilir ve satın alabilirsiniz.