Esenyurt Kombi Servisi

"Esenyurt Kombi Servisi"

Esenyurt Kombi Servisi

Esenyurt Kombi Servisi

Kombi İyonizasyon Arızası ile alakalı şikayetleriniz için firmamızı arayarak servis talep edebilirsiniz. Kombi yedek parça temin edebilirsiniz.Esenyurt Kombi Servisi eca demirdöküm alarko gibi modelleriniz için arayabilirsiniz.

Kombi iyonizasyon Arızası : alev yok arızasıdır. Kombi iyonizasyon elektrodu nasıl temizlenir sorusu elektrod zımpara ile temizlenmeli ve İyonizasyon Arızası genelde yanma odasındadır. Bazen elektrod eğilme veya yana kayma yaparak alevi hissetmez bu durumda ateşleme hatası verebilir. Biz bakım yaptığımız kombilerde buna dikkat ederiz çihazınız arada bir arızaya gecer yada haftada 1 arıza veriyorsa bakımda iyonizasyon çubuğunu kontrol ederiz.

Kombi iyonizasyon Arızası, kombi iyonizasyon elektrodu nasıl temizlenir

Kombi İyonizasyon Arızası

NOT: Bazı model kombilerde fişli ise ve ateşleme hatası veriyorsa fişi ter takarak resetleyelim. Bu modeller Baymak, eca, demirdöküm, süsler, fellini, baykan tüm model çihazlarda dikkat edelim. Demirdöküm aden kombi iyonizasyon elektrodu arızası nedir? ne işe yarar ve görevleri nelerdir? kombide iyonizasyon hatası nasıl giderilir?