Kombi Kaç Derecede Çalıştırılmalı

"Kombi Kaç Derecede Çalıştırılmalı"

Kombi Kaç Derecede Çalıştırılmalı

Kombi Kaç Derecede Çalıştırılmalı

Kombi Kaç Derecede Çalıştırılmalı sorusuna cevap olarak eğer ki eviniz izolasyonlu ise cihazınız kısık ta devamlı çalışması bir problem yaratmaz fakat izolasyonu düşük pencerelerden hava ısı kaybı çok fazla ise kombiyi evde olmadığı zamanlarda kapatması daha iyi olacaktır. Cihazınız çok fazla yakıt yakıyor ısınamıyorum gibi şikayetleriniz oluşmaktadır. Yapmanız gereken ev izolasyonuna dikkat etmektir.

Kombinin kullanıldığı ortama uygun seçilmiş olması da bu noktada önemlidir. Kapasitesine göre uygun bir kombi taktırılmalıdır. Bazı büyük evlerde cihaz yeterli performansı göstermiyo olabilir.

Kombi Kaç Derecede Çalıştırılmalı

Kombi Kaç Derecede Çalıştırılmalı

nitron,isofast,demrad,dolçevita,calora,eca,whiteplus,emko,etna,falke,fellini,ferroli,kalisto,lambert,leopard,lynx, nepto,neva, ocean, panther,proteus plus, protherm, leon, sargon condense, sargon, süsler, süsler dorlion, tayros, termodinamik,termostar,termoteknik,unical,vaillant,vaillant turbo, wolf, ihlas, immergas, midea, Themafast, Alarko, serena, alarko, trendy,aden, demirdöküm,airfel, alaska,ariston,class,egis,egis plus,genus,as royal, asrin, atron,auer,aura,baymak eco, luna 310 fi, baxi,baxi luna 240 fi, baykan,baymak,beko,beretta,bosch,brötje,buderus,delta,logomax,Chaffoteaux Maury, confeo plus, confeo, demirdöküm, nitromix,