Avcılar Kombi Servisi

"Avcılar Kombi Servisi"

Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi

Kombi Kendi Kendine Su Alıyor ise kullanıcıların doldurma musluğunu açık mı? Kapalımı kontrol etmesi gerekir. Kendi kendine su alıyor ve su akıtıyor bar saati devamlı yükseliyor şikayetleri devamlı karşılaşmaktayız. Sizinde kombiniz kendi kendine su alıyor ise dikkat etmeniz gereken 2 husus vardır.Avcılar Kombi Servisi airfel eca demirdöküm baymak gibi kombileriniz için arayabilirsiniz.

1- Kombi çalışırken bar saatim yükseliyor; Cihazınız çalışma esnasında bar göstergesi yükselmesi genleşme tankının havası olmadıgından yada patlamış olmasından kaynaklanır. Bu durumda 3 bar emniyet ventili devreye girerek tesisaat delinmesin diye suyu dışarıya boşaltır.

 

Kombi Kendi Kendine Su Alıyor, Baymak Kombi Kendi Kendine Su Alıyor, Vaillant Kombi Kendi Kendine Su Alıyor, demirdöküm Kombi Kendi Kendine Su Alıyor

 

Kombi Kendi Kendine Su Alıyor

2- Kombi çalışmadığı halde gösterge saatim yükseliyor; Bu durumda kombiniz çift eşanjörlü mü tek eşanjörlü mü tek eşanjörlü ise ana eşanjör arızasıdır. Çift eşanjörlü ise yaprak eşanjör arızasıdır. Eşanjör değişimlerinde doldurma musluğu ile değişmelidir.

Alarko, serena, alarko, trendy,aden, demirdöküm,airfel, alaska,ariston,class,egis,egis plus,genus,as royal, asrin, atron,auer,aura,baymak eco, luna 310 fi, baxi,baxi luna 240 fi, baykan,baymak,beko,beretta,bosch,brötje,buderus,delta,logomax,Chaffoteaux Maury, confeo plus, confeo, demirdöküm, nitromix, nitron,isofast,demrad,dolçevita,calora,eca,whiteplus,emko,etna,falke,fellini,ferroli,kalisto,lambert,leopard,lynx, nepto,neva, ocean, panther,proteus plus, protherm, leon, sargon condense, sargon, süsler, süsler dorlion, tayros, termodinamik,termostar,termoteknik,unical,vaillant,vaillant turbo, wolf, ihlas, immergas, midea, Themafast