Servis Fiyatları

Servis Fiyatları

Kombi ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan ve sürekli olarak kullanılan önemli bir cihazdır. Sürekli çalışması ve birçok mekanik yapıya sahip olması nedeniyle birçok arıza durumu ortaya çıkabilmektedir. Bu durumlarda cihaz kontrolü ve arıza tespiti yapılarak problemin giderilmesi gerekir. Bazı basit kombi ayarları dışında teknik bilgisi olmayan bir kullanıcı bu sorunlarda bir kombi teknik servisi ile irtibata geçerek sorunun çözülmesini talep etmektedir. Kombi arıza servisleri garantisi olmayan kombilere sadece arızanın tespiti için verdiği hizmete bedel olarak arıza servis ücreti almaktadır. Kullanıcının arızanın giderilmesini istemesi durumunda ise arızanın boyutuna göre ücret karşılığında işlemi gerçekleştirmektedir.

 

servis fiyatları, kombi servis fiyatı, kombi arıza servisi, istanbul kombi servisi, kombi servis fiyatlariServis Fiyatları

Arızanın sebebi,nasıl giderileceği veya arızalı olan parçanın bilinmesi durumlarında ise kullanıcı telefon ile ücret bilgisi alabilir. Örneğin herhangi bir arıza durumu yok fakat kombi bakımı yapılmasını isteyen bir kullanıcı sabit kombi bakım ücretine göre dilerse servis çağırır. Genellikle kombi bakım ve servis ücretleri sabittir. Ya da kombimin kartı arızalı diyen bir kullanıcı direk olarak kart masrafını sorarak servis talep edebilir.

Kombi servis ücreti 2015 yılı itibariyle birçok serviste 30tl'dir. Yetkili ve özel olmak üzere birçok teknik servis bulunduğundan bu ücret değişiklik gösterebilir. Servis fiyatları için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.