Küçükçekmece Kombi Servisi

"Küçükçekmece Kombi Servisi"

Küçükçekmece Kombi Servisi

Küçükçekmece Kombi Servisi

Küçükçekmece Kombi Servisi baymak eca demirdöküm alarko gibi birçok kombiye bakım hizmeti vermekteyiz. Kombi arızalarında bizden destek alabilirsiniz.

Kombi fan motoru arızaları nelerdir ?

Fan motoru hava sirkülasyonu sağlayan bir motordur. Kombilerde yanma için gerekli temiz hava ortamını sağlar ve yanmış gazların dışarı atmasını sağlayan bir parçadır. Kombinin çalışabilmesi için ilk olarak fanın devreye girmesi gerekir. Eğer fan motoru çalışmazsa kombi devreye girmez ve arıza kodu veriri. Cihaz baca arızası gösterir. Cihazınız çalışma esnasında aşırı gürültü veya çok sesli çalışıyor şikayetlerinizde fan motorunuzun arıza oluştuğuna dair dir. Bu durumda çok sesli çalışıyor ise fam motorunuzun değişmesi gerekmektedir.

Kombiden ses gelmesinin sebebi nedir?

Kombi cihazlarında fan motoru ses gelmesinin sebebi ise aşırı toz ve pislikten dolayı fan motorunun rulmanlarının bozulmasına sebep olmaktadır. Her sene kombi bakımı yaptırmayı ihmal etmeyiniz. Kombiden Ses Gelmesi cihaz fan motoru veya devirdaim motoru arızalarında aşırı sesli çalışıyor şikayetinde bulunursunuz.

Kombiden çıt çıt ses gelmesi

peteklerden ses gelmesi

kombiden tak tak ses gelmesi 

doğalgaz borusundan ses gelmesi

Markalar: Eca, Demirdöküm, Alarko, Baymak, Vaillant, Buderus, Viessmann, Alarko, Ariston

Kombiden Ses Gelmesi

Kombiden Ses Gelmesi