Küçükçekmece Beyaz Eşya Servisi

"Küçükçekmece Beyaz Eşya Servisi"

Küçükçekmece Beyaz Eşya Servisi

Küçükçekmece Beyaz Eşya Servisi

Günlük yaşamda sıkça kullanılan beyaz eşyalar kullanım ömrü azaldıkça eskimekte, sararmakta ve iyi performansta çalışmamaktadır. Teknik sorunlar nedeniyle veya yanlış kullanım neticesinde arızalar görülmektedir. Her arızada cihazı değiştirmek ekonomik açıdan kolay değildir. Bu sebeple beyaz eşya arızaları zamanında müdahale edilerek cihazın kullanımına devam edilebilir. Bu sebeple birçok kullanıcı beyaz eşya tamiri fiyat bakımından daha uygun olduğu için bu yola başvurmaktadır. Bu tür beyaz eşya arızaları için Küçükçekmece beyaz eşya tamircisi ihtiyacınız var ise Sefaköy, Halkalı, İkitelli ve diğer semtlerden firmamıza ulaşarak kaliteli servislerimizden yararlanabilirsiniz. Sahip olduğumuz tecrübe ve donanım ile sizlere en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Beyaz eşya tamiri nasıl yapılır ?

Kullandığınız cihaz ve şikayetiniz için servis kaydı oluşturulmaktadır. Bu cihazda uzman olan teknik personelimiz sizlere ulaşarak öncelikle çalışma ayarlarını kontrol ederek cihazı çalıştırır ve test eder. Hiç çalışmıyor ise arızaya sebep olabilecek parçaları kontrol edip gerekliyse değiştirerek arıza tespiti yapar. Cihaz çalıştırılarak gerekli ayarları yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Yerinde giderilemeyen arızalar için atölyeye alınarak en geç 2 gün içerisinde teslim edilir. Değiştirilen parça firma tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır.

Küçükçekmece beyaz eşya servisi olarak firmamız; çamaşır makinesi arızaları, buzdolabı arızaları, bulaşık makinesi arızaları, kombi arızaları, klima arızaları, televizyon arızaları ve diğer küçük ev aletleri için arıza onarım bakım hizmeti vermektedir. Firmamız ayrıca ocak doğalgaz dönüşümü de yapmaktadır.

Çamaşır makinesi su almıyor, Çamaşır makinesi su boşaltmıyor, Bulaşık makinesi koku yapıyor, Bulaşık makinesi suyu ısıtmıyor, Buzdolabı soğutmuyor, Buzdolabı ses çıkarıyor, Kombi su akıtıyor, Kombi sıcak su vermiyor, Klima ısıtmıyor, Klima su damlatıyor, Televizyon görüntüsü yok, Televizyon ses yok, Fırın pişirmiyor, Ocak yanmıyor ve benzeri beyaz eşya şikayetleri için çağrı merkezimizi arayarak kayıt bırakarak en kısa sürede sorundan kurtulabilirsiniz.

Sefaköy beyaz eşya servisi, İkitelli beyaz eşya servisi, Halkalı beyaz eşya servisi için bize ulaşarak beyaz eşya arızaları ve çözümleri hakkında teknik bilgi sorabilir, aynı gün için hizmet alabilirsiniz.