Güngören Baymak Servisi

"Güngören Baymak Servisi"

Güngören Baymak Servisi

Güngören Baymak Servisi

Lambert Kombi Su Damlatıyor

Kombi bakımlarının düzenli olarak yaptırılmaması, kombinin eskimiş ve bağlantılarının sorunlu olması, iç sistemindeki parçalarda bulunan arızalar ve kombi su basıncının yükselmesi gibi sebepler cihazın su akıtmasına neden olmaktadır. Bu durum cihazın su basıncının sürekli düşmesine ve sık sık arızaya geçmesine neden olur.

Baymak kombi su akıtıyor ise öncelikle kombinin su basıncını kontrol ediniz. Baymak kombi bar seviyesi 1.5 bar civarında olmalıdır. Çalışma ile biraz yükselebilir fakat 3 bara yaklaşırsa cihaz yüksek basınçtan zarar görmemesi için kombi emniyet ventili açılarak su akıtır. Basınç yükselmesi Baymak kombi genleşme tankı arızası, havasının bitmesi ve kullanıcının yanlışlıkla fazla su basması nedeniyle ortaya çıkar. Baymak kombi doldurma musluğu arızalı ise yine cihazda basınç artabilir. Arıza tespiti yapılarak bu parçalar gerekliyse değiştirilmelidir.

Kombi bağlantılarının gevşemesi, contaların eskimesi nedeniyle su kaçırması kombinin su eksiltmesine neden olur. Bu durumda Baymak kombi bakımı yaptırarak cihaz içinin temizlenmesi, contaların değiştirilmesi sağlanabilir.

Bazı durumlarda kombi parçalarında delinme kaçak olması sebebiyle de kombi su boşaltır. Kombide su kalmayınca arızaya geçer ve çalışmaz. Örnek olarak Baymak kombi eşanjörü delinmiş olursa bu sorun yaşanır.

Baymak kombi eşanjörü, Baymak kombi bakımı, Baymak kombi doldurma musluğu, Baymak kombi genleşme tankı arızası, Lambert Kombi Su Damlatıyor, Baymak kombi su akıtıyor, Baymak kombi bar seviyesi, kombi emniyet ventili,

Lambert Kombi Su Damlatıyor

Lambert kombi su damlatıyor ve su basıncı düşüyor ise sorunun giderilmesi ve bakım için firmamızı arayarak tüm İstanbul için servislerimizden yararlanabilirsiniz. Servislerimiz aynı gün içerisinde sizlere ulaşarak en uygun çözümü sunacaktır.