Luna Kombi Sıcak Su Gelmiyor

"Luna Kombi Sıcak Su Gelmiyor"

Luna Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Luna Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Luna Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Kombi üretilen sıcak suyun ihtiyaçları karşılamasını sağlayan ve yaygın kullanılan bir üründür. Isınma ve sıcak su hemen hemen her mekanda ve evlerde önemli bir ihtiyaçtır. Kombi sadece sıcak su ihtiyacı için yada her ikisi için de kullanılabilen konfor sağlayan bir cihazdır. Kullanıcıların kombiyi doğru kullanması ve bakımlarını yapması kombiden yeterli verimin almasını sağlar.

Kombi bakımlarının düzenli olarak yaptırılmaması zamanla kirlenmeye ve bunlara bağlı olarak arızalara sebep olmaktadır. Bu nedenle kombi bakımlarını aksatmamanızı tavsiye ederiz. Baymak Luna kombi bakımı için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Kombi sıcak su ihtiyacı yaz kış sürekli bir ihtiyaçtır. Normal şartlarda kombi yapılan ayarlara göre sıcak kullanım suyunu tüm armatürlerden sürekli sağlamalıdır. Eğer ki su hiç ısınmıyor, bir ısınıp bir soğuyor, bazı musluklara sıcak su gelmiyor şeklinde sorunlar varsa kombide bir düzensizlik söz konusudur. Genel bir sorun olduğu için arıza kesin şu parçadadır demek doğru değildir. Gerçekten cihazdan anlayan bir teknisyenin arıza tespiti yapması gereklidir.

Öncelikle cihaz çalışmıyorsa doğal olarak sıcak su alınamaz. Bu sebeple cihazın devreye girmesini sağlayan sistemler ilk olarak kontrol edilmelidir. Cihaza elektrik geliyor mu, gaz vanası açık mı kombiye gaz girişi var mı ve cihaz ateşleme yapıyor mu bakılmalıdır. Bunlarda sorun yok ise kombide yeterli su basıncı olup olmadığına Baymak kombi bar göstergesi üzerinden bakılmalıdır.

Bu noktada elektriksel bir arıza, gazın kesik olması ya da Baymak kombi gaz valfi arızası, Baymak kombi elektronik kart arızası, Baymak kombi fan arızası, Baymak kombi su basınç arızası mevcut olabilir.

Kombi çalışıyor fakat sıcak su gelmiyor ise kombide sıcak su üretilmesi ve kullanım suyu olarak aktarılmasını sağlayan parçalarda arıza olması muhtemeldir. Baymak kombi sıcak su sensörü arızası, Baymak kombi su akış türbini arızası çoğunlukla sıcak su sorunu oluşturmaktadır. Sıcak suyun üretilmesini ve aktarımını sağlayan parçalarda Baymak plakalı eşanjör arızası, Baymak kombi 3 yollu vana arızası bulunması da diğer ihtimallerdir.

Baymak plakalı eşanjör arızası, Baymak kombi 3 yollu vana arızası, Baymak kombi sıcak su sensörü arızası, Baymak kombi su akış türbini arızası, Baymak kombi gaz valfi arızası, Baymak kombi elektronik kart arızası, Baymak kombi fan arızası, Baymak kombi su basınç arızası, Luna Kombi Sıcak Su Gelmiyor, Baymak Luna kombi bakımı, Baymak kombi bar göstergesi,

Luna Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Luna Kombi Sıcak Su Gelmiyor ise arıza tespiti için firmamızı arayarak servislerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm İstanbul semtlerine kombi arızaları için özel servis hizmeti sunmaktayız.