Avcılar Protherm Servisi

"Avcılar Protherm Servisi"

Avcılar Protherm Servisi

Avcılar Protherm Servisi

Protherm Ab Hatası, Protherm Lynx kombi cihaz güvenlik donanımı hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.Avcılar Protherm Servisi arıza tamir teknik servis hizmeti verilmektedir.

Protherm Ab hatası ( Protherm Ab uyarısı ) nedir ?

Protherm Ab uyarı kodu ( Protherm A6 uyarı kodu ) bir arıza kodu değildir. Protherm kombi güvenlik donanımı içinde yer alan bir koruma fonksiyonudur. Kombide elektrik beslemesi varsa Protherm kombi pompa sıkışmasını önlemek amacıyla pompa 6 saatte bir 15 saniye otomatik olarak çalışır. Bu Protherm koruma fonksiyonu devredeyken ekranda Ab ( antiblokaj ) uyarısı gösterir. Protherm kombi 3 yollu vana sıkışmasını önlemek için de aynı işlemi gerçekleştirir ve Protherm antiblokaj uyarısı gösterir.

Protherm kombi 3 yollu vana sıkışmasını önlemek, Protherm antiblokaj uyarısı, Protherm koruma fonksiyonu, Protherm kombi pompa sıkışmasını önlemek, Protherm kombi güvenlik donanımı, Protherm A6 uyarı kodu, Protherm Ab uyarı kodu, Protherm Ab uyarısı, Protherm Ab Hatası, Protherm Lynx kombi cihaz güvenlik donanımı, Protherm kombi arızaları,

Protherm Ab Hatası

Protherm Lynx cihaz güvenlik donanımı hakkında farklı sorularınız için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Tüm Protherm kombi arızaları için kaliteli ve güvenilir kombi servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.