Beşiktaş Protherm Servisi

"Beşiktaş Protherm Servisi"

Beşiktaş Protherm Servisi

Beşiktaş Protherm Servisi

Protherm doldurma vanası ile Protherm kombi su doldurma işlemi nasıl yapılır ve nelere dikkat edilmelidir bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Beşiktaş Protherm Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Protherm Doldurma Vanası

Kombiler belirli bir su basıncı altında çalışır. Protherm kombi su basınç seviyesi ideal olarak 1.5 bardır. Protherm kombi bar seviyesi düştüğü zaman kombi arızaya geçebilir. Bu durumda Protherm doldurma vanası ile Protherm kombi su doldurma işlemi yapılması gerekir. Kombi su basınç seviyesi yükseliyorsa bu durumda da tesisattan fazla suyun alınması gerekir. Alınmazsa kombi su akıtır.

Protherm kombi su doldurma vanası, Protherm kombi bar göstergesi, Protherm kombi doldurma vanası , Protherm kombi su basınç seviyesi sürekli artıyor, Protherm kombi genleşme tankı arızalı, Protherm kombi su basınç seviyesi sürekli düşüyor, Protherm kombi su basınç seviyesi neden düşer, Protherm Doldurma Vanası, Protherm kombi su doldurma işlemi nasıl yapılır, Protherm kombi su basınç seviyesi, Protherm kombi bar seviyesi,

Protherm Doldurma Vanası

Protherm kombi su basınç seviyesi neden düşer ?

Kombi sürekli su akıtıyorsa, tesisatta bir kaçak varsa kombi su basınç seviyesi düşer. Protherm kombi su basınç seviyesi sürekli düşüyor ise Protherm kombi genleşme tankı arızalı olabilir. Arızanın giderilmesi ve su basıncının ayarlanması gereklidir. Protherm kombi su basınç seviyesi sürekli artıyor ise yine kombi genleşme tankı arızalı veya Protherm kombi doldurma vanası arızalıdır.

Protherm kombi su doldurma işlemi nasıl yapılır ?

Protherm kombi su doldurma vanası kombinin alt kısmında sağ tarafta ve mavi renktedir. Bu Protherm doldurma vanası açarak Protherm kombi bar göstergesi üzerinde 1.5 bar seviyesine kadar açık tutunuz. Seviyeye ulaşınca kapatınız ve açık unutmayınız.