Florya Protherm Servisi

"Florya Protherm Servisi"

Florya Protherm Servisi

Florya Protherm Servisi

Protherm F1 Arıza ve diğer arıza kodları için çağrı merkezimizi arayarak arızanın ne olduğunu ve çözümünü sorabilir, servis talep edebilirsiniz. Florya Protherm Servisi leopard lynx kombileri arıza tamir bakım için arayabilirsiniz.

Protherm F1 arıza kodu nedir ?

Bir kombinin çalışabilmesi için elektrik, su ve gaz geliyor olması gereklidir. Protherm kombi ateşleme yapmıyor, Protherm kombi alev oluşmuyor ise cihaz çalışmaz ve ekranda Protherm kombi F1 arıza kodu görüntülenir.

Protherm F1 Arıza, Protherm F1 arıza kodu, Protherm kombi ateşleme yapmıyor, Protherm kombi alev oluşmuyor, Protherm kombi F1 arıza kodu, Protherm kombi F1 arızası sebebi, Protherm kombi F1 hatası, Protherm kombi su basınç seviyesi, Protherm kombi bar seviyesi 1.5, Protherm kombi çalışmıyor, Protherm kombi elektronik kart arızası, Protherm kombi iyonizasyon arızası, Protherm kombi gaz valf arızası, Protherm Leopard F1 hatası, Protherm kombi arızaları F1

Protherm F1 Arıza

 

Protherm kombi F1 arızası sebebi nedir ?

Öncelikle Protherm kombi gaz vanalarını kontrol etmelisiniz. Gaz kesik ya da başka sebeple kombiye gaz gelmiyorsa Protherm kombi F1 hatası verecektir. Daha sonra Protherm kombi su basınç seviyesini kontrol ediniz. Protherm kombi bar seviyesi 1.5 bar civarında olmalıdır. Eğer su basıncı düşükse cihaz yine arızaya geçer ve çalışmaz. Cihazı resetleyerek tekrar çalıştırmayı deneyiniz. Tüm bu kontrolleri yaptığınız halde Protherm kombi çalışmıyor ise bir teknisyen tarafından arıza tespiti yapılmalı ve çözülmelidir. Protherm kombi elektronik kart arızası, Protherm kombi iyonizasyon arızası ve Protherm kombi gaz valf arızası olası sebeplerdir.

Protherm Leopard F1 hatası, Protherm kombi arızaları F1 ve diğer tüm arıza kodları için çağrı merkezimizi arayarak teknik bilgi alabilirsiniz. Arıza çözümü hakkında servis ve fiyat bilgilerini öğrenerek kayıt bırakabilirsiniz.