Esenyurt Protherm Servisi

"Esenyurt Protherm Servisi"

Esenyurt Protherm Servisi

Esenyurt Protherm Servisi

Protherm F12 Arızası nedir ve nasıl giderilir firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz takdirde aynı gün içerisinde çözüm sunmaktayız. Esenyurt Protherm Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti verilmektedir.

Protherm F12 arızası nedir ?

Protherm kombilerde kombiye gelen şebeke elektriğinin düşük voltajda olması bu arızaya yol açar. Ekranda Protherm F12 hatası görülür. Kombi voltaj düşük arızası için şebeke elektriği kontrol edilmeli ve mümkünse Protherm kombi regülatörü kullanılmalıdır. Bu arıza durumunda Protherm kombi reset atma işlemi ile tekrar çalışabilir fakat ileride kombi içerisinde zarara yol açabileceği için kesin çözüm aranmalıdır.

Protherm F12 arızası nasıl giderilir, Protherm kombi anakartı , Protherm kombi elektronik kart arızası, Protherm F12 Arızası, Protherm F12 hatası, Protherm kombi regülatörü, Kombi voltaj düşük arızası, Protherm kombi reset atma,

Protherm F12 Arızası

 

Protherm F12 hatası nasıl giderilir ?

Kombi regülatörü takılarak cihazın zarar görmesi engellenir. Düşük voltaj sonucu Protherm kombi elektronik kart arızası ortaya çıkabilir. Bu durumda da Protherm kombi anakartı tamir edilmeli veya değiştirilmelidir.

Protherm kombi regülatör fiyatı, Protherm kombi elektronik kart tamiri fiyatı için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. En uygun fiyatlara istediğiniz işlemleri gerçekleştirmekteyiz.