Beylikdüzü protherm Servisi

"Beylikdüzü protherm Servisi"

Beylikdüzü protherm Servisi

Beylikdüzü protherm Servisi

Protherm İyonizasyon Elektrodu Hatası ve çözümü hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Servis talep edebilirsiniz. Beylikdüzü protherm Servisi ve kombi bakım arıza tamir için arayabilirsiniz.

Protherm iyonizasyon Elektrodu Hatası nedir ?

Gaz kesikse veya kombiye gaz gelmiyorsa, Protherm kombi iyonizasyon elektrodu hatası veya Protherm kombi gaz yokluğu hatası verir. Protherm kombi F04 arıza kodu görüntülenir. Kombi ilk çalışmada alev oluşup hemen sönüyor ise kombi iyonizasyon elektrodu hissetmiyor olabilir.

Protherm iyonizasyon elektrodu hatası, Protherm kombi iyonizasyon elektrot tamiri, Protherm kombi elektronik kart tamiri, Protherm kombi iyonizasyon elektrot arızası, Protherm kombi elektronik kart arızası, Protherm iyonizasyon hatası nasıl çözülür, kombi iyonizasyon elektrodu, Protherm İyonizasyon Elektrodu Hatası, Protherm İyonizasyon Elektrodu Hatası nedir, Protherm kombi gaz yokluğu hatası, Protherm iyonizasyon hatası,

Protherm İyonizasyon Elektrodu Hatası

 

Protherm iyonizasyon hatası nasıl çözülür ?

Öncelikle gaz vanaları kontrol edilmeli ve kombiye gaz girişi olduğundan emin olunmalıdır. Kombiye gaz geliyor ise kombiyi resetleyerek tekrar çalıştırmayı deneyiniz. Kombi yine arızaya geçiyorsa teknisyen desteği almak için bir kombi servisine ulaşınız. Protherm kombi elektronik kart arızası, Protherm kombi iyonizasyon elektrot arızası mevcut olabilir. Yapılan arıza tespiti sonucunda arızalı parça tamir edilerek veya değiştirilerek hata giderilir.

Protherm kombi elektronik kart tamiri, Protherm kombi iyonizasyon elektrot tamiri için çağrı merkezimi arayarak servis kaydı bıraktığınız takdirde aynı gün içinde arıza giderilmektedir. Yapılan tamir veya değişim için 1 yıl parça garantisi vermekteyiz.