Okmeydanı Protherm Servisi

"Okmeydanı Protherm Servisi"

Okmeydanı Protherm Servisi

Okmeydanı Protherm Servisi

Protherm Kombi Anakart Tamiri, Protherm kombi elektronik kart tamiri için çağrı merkezimizi arayarak ücret ve servis bilgisi alabilirsiniz. Okmeydanı Protherm Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti için arayabilirsiniz.

Protherm Kombi Anakart Tamiri

Kombilerin çalışma sistemini kontrol eden ve çalışma şartlarını dijital ekranda gösteren kombi elektronik kartıdır. Kombi anakartı da denilen elektronik kart kombinin beynidir. Kombi kart arızalarında cihaz arızaya geçer çalışmaz.  Bu tür bir durumda elektronik kart değişimi yada tamiri yapılarak sorun giderilir. Kombi kart tamiri ile hasarlı elektronik devreler değiştirilerek tamiri yapılır.

Protherm Kombi Anakart Tamiri, protherm kombi kart tamiri, protherm kombi kart revizyonu, kombi kart tamiri, kombi elektronik kart tamiri, kombi anakart tamiri, protherm kombi elektronik kart tamiri, protherm lynx kombi kart tamiri, protherm panther kombi kart tamiri, protherm leopard kombi kart tamiri,

Protherm Kombi Anakart Tamiri

Protherm kombi kart tamiri için çağrı merkezimizi arayarak bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kart tamiri yapılan cihazlarda kart için 1 yıl garanti vermekteyiz. Protherm Lynx kombi kart tamiri, Protherm Panther kombi kart tamiri, Protherm Leopard kombi kart tamiri için arayabilirsiniz.

Protherm kombi elektronik kartı neden arızalanır ?

Şebeke elektriğinde voltajın düzensiz olması, elektriklerin kesilip gelmesi kombi elektronik kartına zarar vermektedir. Bununla birlikte kombinin yanlış ayarlarda kullanılması, cihaz sistemindeki aksaklıklar, atık gaz tahliyesindeki tıkanıklıklarda da kombinin anakartı zarar görebilir.