Başakşehir Protherm Servisi

"Başakşehir Protherm Servisi"

Başakşehir Protherm Servisi

Başakşehir Protherm Servisi

Protherm Kombi Arıza Kodları F10 ve diğer arıza kodları hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Servis talep edebilirsiniz. Başakşehir Protherm Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Protherm kombi arıza kodları F10 ve F0 kombide yetersiz su basıncı olduğunda ortaya çıkar.  Kombi yeterli tesisat basıncı olmadığından çalışmaz arızaya geçer. Kombiler belirli bir su basıncı altında çalışır ve ideal olarak 1.5 bar civarındadır. Protherm kombi su basınç seviyesi çok düşmüşse su basma işlemi yapılarak arızanın geçmesi sağlanabilir.

Protherm Kombi Arıza Kodları F10, kombide yetersiz su basıncı, Protherm kombi su basınç seviyesi, Protherm kombi F10 hatası çözümü, Protherm kombi doldurma musluğu,Protherm kombi bar göstergesi ,

Protherm Kombi Arıza Kodları F10

 

Protherm kombi F10 hatası çözümü nedir ?

Kullanıcı kombinin alt kısmında bulunan Protherm kombi doldurma musluğunu açarak kombiye bar seviyesi 1.5 bar olacak kadar su doldurmalıdır. Protherm kombi bar göstergesi üzerinde bu değeri görebilirsiniz. Gerekli değere gelince doldurma musluğunu kapatınız. Bu işleme rağmen arıza göstermeye devam ederse bir kombi servisi çağırarak arıza tespiti yaptırınız.

Firmamızı arayarak arıza çözümü için gününde hizmetimizden yararlanabilirsiniz.