Protherm Kombi Baca Arızası

"Protherm Kombi Baca Arızası"

Protherm Kombi Baca Arızası

Protherm Kombi Baca Arızası

Protherm kombi baca arızası, kombinin atık gaz sisteminde yaşanan sorunlarda ortaya çıkan bir arızadır. Protherm kombi baca problemi varsa ekranda Protherm kombi F9 arıza kodu görüntülenir. Bu arıza durumu Protherm kombi baca çekiş sorunu varsa, atık gazın tahliyesini yapan parçalarda arıza varsa ortaya çıkar. Bazı durumlarda rüzgarın ters esmesi sebebiyle ( lodoslu havalarda ) de cihazların bu arızayı göstermesi mümkündür.  Böyle bir durumda kombiyi resetlediğinizde tekrar çalışabilir. Protherm kombi baca uzatması ile önlem alabilirsiniz. Kullanıcı  baca hattında tıkanıklık olup olmadığını ve bacanın yerinden çıkıp çıkmadığını kontrol etmelidir. Protherm kombi baca temizliği itfaiye çağırılarak yaptırılmalıdır. Baca hattında problem yok ise kombi sistemindeki sorunlar için teknik servis çağırarak arızanın giderilmesi sağlanır.

Protherm kombi baca problemi, Protherm kombi F9 arıza kodu, Protherm kombi baca çekiş sorunu , Protherm kombi baca uzatması, Protherm kombi baca temizliği, Protherm kombi F9 hata kodu, Protherm kombi hava prosestat arızası, Protherm kombi hava akış şalteri arızası, Protherm Kombi Baca Arızası, Protherm kombi F9 arızası, Protherm kombi fan motoru arızası,

Protherm Kombi Baca Arızası

 

Protherm kombi F9 hata kodu sebebi nedir ?

Yapılan arıza tespiti sonucu net olarak anlaşılabilecek olan bu arıza durumu; Protherm kombi fan motoru arızası, Protherm kombi hava akış şalteri arızası, Protherm kombi hava prosestat arızası varsa ortaya çıkar. Arızalı olan parça veya parçalar tespit edilerek mümkünse tamiratı yapılabilir veya parça değişimi yapılmalıdır.

Protherm kombi F9 arızası, arıza çözümü ve fiyatları için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.