Taksim Protherm Servisi

"Taksim Protherm Servisi"

Taksim Protherm Servisi

Taksim Protherm Servisi

Protherm Kombi Bar Arızası ve diğer arızaları için firmamızı arayarak servis kaydı bırakıp gününde hizmet alabilirsiniz. Servis için arayınız. Taksim Protherm Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Protherm kombi bar arızası kombi su bar değerinin belirli bir seviyenin altına düşmesi ile ortaya çıkan arızadır. Bu arıza durumunda Protherm kombi F0 arıza kodu ekranda görüntülenir. Kırmızı ışık yanar ve uyarı verir. Protherm kombi su bar değerini 1.5 bar civarında ayarlamanız gereklidir.

Protherm kombi su basma işlemi, Protherm kombi bar göstergesi, Protherm kombi doldurma musluğu, Kombi bar seviyesi, Protherm kombi bar seviyesi nasıl ayarlanır, Protherm Kombi Bar Arızası, Protherm kombi su bar değeri, Protherm kombi F0 arıza kodu, kombi su bar değeri,

Protherm Kombi Bar Arızası

Protherm kombi bar seviyesi nasıl ayarlanır ?

Kombi bar seviyesini ayarlayabilmek için kombinin alt kısmında bulunan ve mavi renkte olan Protherm kombi doldurma musluğunu çevirerek açınız. Açtığınızda kombiye su girişi olacak ve Protherm kombi bar göstergesinde yükselme olacaktır. Bar göstergesi üzerinde ibre 1.5 bar seviyesine geldiğinde doldurma musluğunu kapatınız ve açık unutmayınız. Böylelikle kombinize su basmış Protherm kombi su basma işlemi ile bar seviyesini ayarlamış olursunuz.