Protherm Kombi Basınç Arızası

"Protherm Kombi Basınç Arızası"

Protherm Kombi Basınç Arızası

Protherm Kombi Basınç Arızası

Protherm kombi basınç arızası, Protherm kombi su basınç seviyesinin düşük yada yüksek olması ile ortaya çıkan sorundur. Protherm kombi su basıncı 1.5 bar civarında olmalıdır. Kullanıcı gerektiğinde kombinin altı kısmında bulunan doldurma musluğu ile Protherm kombi su basma işlemi yapabilir. Fazla suyu almak için ise herhangi bir petekten işlem yapılabilir.

Protherm kombi su basma, Protherm kombi genleşme tankı havası yok, Kombi su basıncı hızlı düşüyor, Protherm kombi F0 arıza kodu, Protherm kombi basıncı sürekli düşüyor, Protherm kombi doldurma musluğu arızalı, Protherm kombi yaprak eşanjör arızalı, Protherm kombi genleşme tankı arızalı, Protherm kombi basıncı yükseliyor, Protherm Kombi Basınç Arızası, Protherm kombi su basınç seviyesi, Protherm kombi su basıncı,

Protherm Kombi Basınç Arızası

Protherm kombi basıncı yükseliyor ya da yüksek ise ;

Protherm kombi genleşme tankı arızalı delik, Protherm kombi yaprak eşanjör arızalı veya Protherm kombi doldurma musluğu arızalı olabilir. Bu durumlarda kombi basıncı yükselir. Arıza için kombi servisi çağırmalısınız.

Protherm kombi basıncı sürekli düşüyor ise ( Protherm kombi F0 arıza kodu ) ;

Kombi su basıncı hızlı düşüyor ise Protherm kombi tesisatında veya kombi içerisinde kaçak vardır. Zamanla düşüyor ise Protherm kombi genleşme tankı havası yoktur, hava basılmalıdır.