Bakırköy Protherm Servisi

"Bakırköy Protherm Servisi"

Bakırköy Protherm Servisi

Bakırköy Protherm Servisi

Protherm Kombi F2 Hatası ve kombi ile ilgili tüm şikayetleriniz için firmamızı arayarak kombi arıza ve kombi bakım hizmeti alabilirsiniz. Bakırköy Protherm Servisi kombi arıza tamir bakım için arayabilirsiniz.

Protherm Kombi F2 Hatası kombiden kalorifere gidiş borusu üzerinde bulunan sensör ( ntc ) arızasında ortaya çıkan hatadır. Gidiş suyu sıcaklığını ölçerek kombi sistemine gerekli bilgiyi ulaştıramadığı için kombi otomatik olarak kapanır ve çalışmaz. Ekranda Protherm kombi F2 arıza kodu görüntülenir.

Protherm Panther F2, Protherm Lynx F2, Protherm Leopard F2, Protherm F2 arızası, Protherm kombi kalorifer gidiş suyu sensörü, Protherm Kombi F2 Hatası, Protherm kombi F2 arıza kodu, Protherm kombi F2 hata çözümü,

Protherm Kombi F2 Hatası

Protherm kombi F2 hata çözümü nedir ?

Kombi bu arızayı gösterdiğinde sensör bağlantılarının kontrol edilmesi gerekir. Bağlantılarda problem yoksa Protherm kombi kalorifer gidiş suyu sensörü değiştirilmelidir. Protherm F2 arızası için bir kombi servisi çağırarak teknisyen kontrolü yaptırmalısınız.

Protherm Leopard F2 , Protherm Lynx F2  ve Protherm Panther F2 arızaları için arıza çözümü ve fiyatları hakkında çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Arıza kaydı bıraktığınız takdirde aynı gün içerisinde servislerimiz arızayı yerinde gidermektedir.