Bahçelievler Protherm Servisi

"Bahçelievler Protherm Servisi"

Bahçelievler Protherm Servisi

Bahçelievler Protherm Servisi

Protherm Kombi F4 Hatası ve hata çözümleri hakkında teknik bilgi almak için firmamızı arayabilir, teknik servis talep edebilirsiniz. Bahçelievler Protherm Servisi kombi arıza tamiri bakım için bizi arayabilirsiniz.

Protherm kombi F4 hatası kombiye gelen gazın kesik olması, kombiye gaz girişinin sağlanamaması veya kombi gaz grubundaki problemlerde ortaya çıkabilen bir arıza kodudur. Protherm F4 arızası durumunda kombi çalışmaz.

Protherm Leopard F4 hatası, Protherm Panther F4 hatası, Protherm Lynx F4 hatası, Protherm kombi iyonizasyon arızası, Protherm kombi elektronik kart arızası, Protherm kombi gaz valf arızası, Protherm Kombi F4 Hatası, Protherm F4 arızası, Protherm kombi F4 arızası sebebi, Protherm kombi F4 arıza kodu,

Protherm Kombi F4 Hatası

Protherm kombi F4 arızası sebebi nedir ?

Gaz kesik olabilir bu sebeple gaz ile çalışan ocağı kontrol edebilirsiniz. Gaz kesik değildir fakat gaz vanaları kapalı olabilir. Bina gaz vanasını ve kombi yanındaki gaz vanasını kontrol ediniz. Kontroller sonrası Protherm kombi F4 arıza kodu hala görüntüleniyorsa kombi sisteminde Protherm kombi gaz valf arızası, Protherm kombi elektronik kart arızası, Protherm kombi iyonizasyon arızası olabilir. Bir teknisyen tarafından arıza tespiti yapılarak gerekli değişimler yapılmalıdır.

Protherm Lynx F4 hatası, Protherm Panther F4 hatası, Protherm Leopard F4 hatası ve diğer arıza kodları için ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. protherm kombi f4 hatası çözümü