Güngören Protherm Leopard Servisi

"Güngören Protherm Leopard Servisi"

Güngören Protherm Leopard Servisi

Güngören Protherm Leopard Servisi

Protherm Leopard Kombi Kullanımı hakkında ihtiyacınız olan teknik bilgiyi çağrı merkezimizi arayarak alabilirsiniz. Servis talep edebilirsiniz. Güngören Protherm Leopard Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Protherm Leopard kombi kullanımı basit dizaynı ile çok kolaydır. Kombinin ilk çalıştırılmasında kombi montajının doğru yapıldığından emin olunmalıdır. Mümkünse ilk çalıştırma teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Kombiye gelen elektrik, su ve gaz vanalarının bağlantıları iyi olmalı ve açık olduğundan emin olmalısınız. Protherm Leopard kombi yıllık bakımı düzenli olarak yaptırmalı ve kombiyi doğru ayarlarda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Protherm Leopard kombi arızaları, Protherm Leopard Kombi Kullanımı, Protherm Leopard kombi yıllık bakımı, Protherm Leopard kombi kullanımı nasıldır, Protherm kombi kullanım suyu sıcaklık ayar düğmesi, eco/comfort düğmesi, Protherm Leopard kombi kullanma kılavuzu,

Protherm Leopard Kombi Kullanımı

 

Protherm Leopard kombi kullanımı nasıldır ?

Protherm kombi kullanım suyu sıcaklık ayar düğmesini ( on-off ) min-max arasına getiriniz. Kombi bekleme modundan çalışma durumuna geçer ve cihazda elektrik mevcuttur. Yaz veya kış konumu ihtiyaca göre seçilir. Sıcaklık ayarı yapılır ve bu sıcaklık değerli ledli göstergede görünür. Kış konumu için eco ve comfort seçeneklerinden biri seçilir. Reset işlemi gerektiğinde eco/comfort düğmesine bir kez basılarak gerçekleştirilir. Cihazı kapatmak istediğinizde düğmeyi off bölgesine almanız yeterlidir.

Protherm Leopard kombi kullanma kılavuzu sitemizden indirerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Protherm Leopard kombi arızaları için firmamızı arayarak servis kaydı bırakıp gününde hizmet alabilirsiniz.