Sarıyer Kombi Servisleri

"Sarıyer Kombi Servisleri"

Sarıyer Kombi Servisleri

Sarıyer Kombi Servisleri

Kombiler bina içi bacalara bağlanamazlar. Ortak bacaya bağlanacak her bir cihaz için bacanın çap ve yükseklik kontrolünün yapılmış ve uygun yapı özelliklerinde bulunması gerekir. Aksi halde baca çekişi gerçekleşmeyebileceğinden atık gazların tahliyesi yapılamayabilir ve geri tepmeler yaşanabilir.

Hermetik cihazlar için de yine hava-atık gaz sistemleri merkezi olarak tasarlanabilir. Bu durumda da yine bacanın her bir cihazın teknik verileri ile kontrol edilmiş ve çekişin gerçekleşeceğinin simülasyonu yapılmış olmalıdır. Ayrıca bu sisteme bağlanacak cihazların da bu sisteme göre test edilmiş ve CE belgelerinde onaylı olması gerekir.

Kombilerde yanlış baca uygulaması yapılması baca çekişini doğrudan etkileyeceğinden baca çekişini doğrudan etkileyeceğinden baca gazının tahliye edilmemesi ve geri tepmesi gibi riskler doğurabilir. Bu durum baca gazından zehirlenmelere ve hayati tehlikeye neden olabilir.

Uygulamanın doğruluğunun yanı sıra, belli periyotlarla baca temizliği bakımın yapılması gerekir.

SARIYER İLÇESİ , SARIYER MERKEZ , AYDINEVLER , BALTALİMANI , BAHÇEKÖY , BÜYÜKDERE , CAMİTEPE , ÇAYIRBAŞI , CUMHURİYET , DARÜŞŞAFAKA , EMİRGAN , FATİHSULTANMEHMET , FERAHEVLER , İSTİNYE , KAZIMKARABEKİR , KEMER , KİREÇBURNU , KOCATAŞ , MADEN , ÖMÜRTEPE , PINAR , POLİGON , PTTEVLERİ , REŞİTPAŞA ,
RUMELİHİSARI , RUMELİKAVAĞI , ŞENEVLER , TARABYA , YENİKÖY , MAHALLESİ-SEMTİ

Baca ve kombi bakimi için randevu alınız..