Süsler Kombi Ateşleme Yapmıyor

"Süsler Kombi Ateşleme Yapmıyor"

Süsler Kombi Ateşleme Yapmıyor

Süsler Kombi Ateşleme Yapmıyor

Süsler Kombi Ateşleme Yapmıyor

Kombinin çalışabilmesi için ateşleme yapması, alev oluşturarak brülörün yanması ile eşanjördeki suyun ısıtılması gerekir. Ateşleme yapmayan bir cihazda hiç bir şekilde sıcak su elde edilemez. Cihazın bir kaç denemesinde ateşleme başarısız olduysa, cihazı resetleyerek yani yeniden çalıştırarak denemelisiniz. Bunu cihaz üzerindeki reset tuşu ile yada şartelden kapatarak yapabilirsiniz. Cihazın çalışması bu şekilde sağlanamazsa arıza tespiti için bir teknisyen çağırmalısınız.

Süsler Kombi Ateşleme Yapmıyor, Süsler kombi ateşleme sorunu, Süsler Kombi Ateşleme Yapmıyor, Süsler kombi ateşleme arızası, Süsler kombi ateşleme kartı arızası, Süsler kombi kart arızası, Süsler kombi gaz valfi arızası, Süsler kombi iyonizasyon arızası,

Süsler Kombi Ateşleme Yapmıyor

 

Süsler kombi ateşleme arızası neden olur ?

Süsler kombi ateşleme yapmıyor ise doğalgaz kesintisi, elektrik problemi bulunabilir. Bunun dışında kombiden kaynaklı teknik bir arıza sözkonusudur. Süsler kombi ateşleme kartı arızası, Süsler kombi kart arızası, Süsler kombi gaz valfi arızası, Süsler kombi iyonizasyon arızası, gaz ayarları ve modülasyon sorunları ateşleme arızasına yol açabilir. Kontrol edilmesi gerekir.

Süsler kombi ateşleme sorunu ve çözümü hakkında bilgi almak için destek hattımızı arayabilirsiniz. Konusunda uzman personellerimiz ile gününde kombi arıza teknik servis hizmeti vermekteyiz.