Süsler Kombi Çalışmıyor

"Süsler Kombi Çalışmıyor"

Süsler Kombi Çalışmıyor

Süsler Kombi Çalışmıyor

Süsler Kombi Çalışmıyor

Kombi neden çalışmaz ?

  • Cihazın elektrik düğmesi kapalı veya elektrik bağlantılarında problem olabilir.
  • Gaz vanaları kapalı veya gaz kesik olabilir.
  • Kombinin suyu bitmiş veya su basıncı çok düşük olabilir.
  • Kombi çalıştırma ayarları yanlış olabilir.
  • Kombi çalışma sistemindeki herhangi bir sorun, arızaya geçmesine sebep olmuş olabilir.
  • Kombi elektronik kart arızaları sebebiyle çalışmıyor olabilir.

Kullandığınız Süsler kombi çalışmıyor ise yukarıda belirtilen durumları kontrol ederek gerekliyse bir servisle iletişime geçiniz.

Bazı arıza durumlarında ve elektrik kesintilerinde cihaz geçici olarak kendisini durdurabilir. Bu tür durumlarda Süsler kombi resetleme ile cihazı tekrar çalıştırabilirsiniz. Cihazın fişini çekip bi kaç saniye sonra takarak, şalterini kapatıp bi süre sonra açarakta yeniden çalıştırmayı deneyebilirsiniz. ( Süsler kombi E0 arızası )

Süsler kombi servisi, Süsler kombi E6 arızası, Süsler kombi fan motor arızası, Süsler kombi prosestat arızası, Süsler kombi E2 arızası, Süsler kombi kart tamiri, Süsler kombi tamiri, Süsler kombi E1 arızası, Süsler kombi bar göstergesi, Süsler kombi bar seviyesi 1.5, Süsler kombi doldurma musluğu, Süsler kombi su basınç seviyesi 1.5, Süsler Kombi Çalışmıyor, Kombi neden çalışmaz, Süsler kombi resetleme, Süsler kombi E0 arızası,

Süsler Kombi Çalışmıyor

 

Süsler kombi su basınç seviyesi 1.5 bar olmalıdır. Eğer su basıncı düşük ise kombinin alt kısmında bulunan Süsler kombi doldurma musluğu ile su basıncını ayarlayabilirsiniz. Süsler kombi bar seviyesi 1.5 olunca kapatmayı unutmayınız. Süsler kombi bar göstergesi üzerinden değeri takip edebilirsiniz. ( Süsler kombi E1 arızası )

Cihaz arıza nedeniyle çalışmıyor ise Süsler kombi tamiri için arıza kodunu kombi servisine belirterek arıza çözümü hakkında bilgi alınız. Kart arızası ile kombi çalışmıyorsa Süsler kombi kart tamiri yaptırarak bu sorunu giderebilirsiniz. ( Süsler kombi E2 arızası )

Kombi emniyet sensörleri tarafından durdurulmuş veya baca sorunu nedeniyle çalışmıyorsa, Süsler kombi fan motor arızası, Süsler kombi prosestat arızası bulunabilir. ( Süsler kombi E6 arızası )

Süsler kombi servisi olarak özel hizmet veren firmamız, kombi arıza durumları ve bakımı için İstanbul Avrupa ve Asya yakası olmak üzere tüm bölgelere arıza servisi sağlamaktadır.