Süsler Kombi Servisi

"Süsler Kombi Servisi"

Süsler Kombi Servisi

Süsler Kombi Servisi

Süsler Kombi E6 Arızası

Süsler kombi E6 arızası nedir ?

Süsler kombi arıza kodları E6 cihazın çalışmamasına neden olur. Kombinin baca hattındaki sorunlarda ve emniyet sensörlerindeki problemlerde bu arıza ortaya çıkar. Bacalı kombilerde kombinin baca sisteminde akışa engel olacak bir durum varsa aşırı sıcaklık baca termostatının devreye girmesi ile cihazın çalışmasını durdurur ve bu arıza ortaya çıkar.

Kombinin aşırı ısınma sebebiyle çalışmayı durdurması emniyet sensörleri ile sağlanır. Cihazın çalışması esnasında pompanın sıkışması, tesisattaki tıkanıklıklar aşırı ısınmaya sebep olur. Bu durumda Süsler E6 arızası verir. Süsler kombi devirdaim pompası, Süsler kombi eşanjörü kontrol edilmeli mümkünse kombi petek bakımı yaptırılmalıdır.

Süsler kombi E6 arızaları, Süsler kombi anakart arızası, Süsler kombi prosestat arızalı, Süsler kombi fan motoru arızası, Süsler Kombi E6 Arızası, Süsler E6 arızası, Süsler kombi devirdaim pompası, Süsler kombi eşanjörü,

Süsler Kombi E6 Arızası

 

Hermetik kombilerde Süsler kombi fan motoru arızası var ise prosestata yeterli basıncı uygulamadığı için bu arızaya neden olur. Süsler kombi prosestat arızalı ise basıncı karta iletmediği için yine hataya sebep olur. Diğer bir ihtimalde Süsler kombi anakart arızası nedeniyle fanın açmaz ve kombi çalışmaz.

Süsler kombi E6 arızaları hakkında teknik bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız arıza tespiti ve giderilmesi için gününde servis hizmeti sağlamaktadır. Yapılan işlemde parça değişimi sözkonusu olursa firma tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır. Arızalar ile karşılaşmamak için kombi bakım hizmeti de alabilirsiniz.