Bahçelievler Vaillant Servisi

"Bahçelievler Vaillant Servisi"

Bahçelievler Vaillant Servisi

Bahçelievler Vaillant Servisi

Vaillant Kombi Arızaları ve kombinizle ilgili şikayetleriniz için çağrı merkezimiz ihtiyacınız olan bilgiyi ve servisi sağlamaktadır. Bahçelievler Vaillant Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Kullanıcıların çok sık karşılaştığı bazı Vaillant kombi arızaları ve şikayetleri aşağıdaki gibidir.

Vaillant kombi fan motoru arızası, Vaillant kombi çalışıyorken ses yapıyor, Vaillant kombi sesli çalışıyor, Vaillant kombi doldurma musluğu arızası , Vaillant kombi yaprak eşanjör arızası, Vaillant kombi emniyet ventili, Vaillant kombi genleşme tankı arızası, Vaillant kombi su akıtıyor, Vaillant kombi devirdaim pompa arızası, Vaillant kombi petekleri ısıtmıyor, Vaillant kombi petekler ısınmıyor, Vaillant kombi 3 yollu vana motor arızası, Vaillant kombi su basınç seviyesi, Vaillant kombi sıcak su vermiyor, vaillant kombi sıcak su arızası, Vaillant kombi elektronik kart arızası, Vaillant Kombi Arızaları, Vaillant kombi yeşil ışık yanıp sönüyor, Vaillant kombi kırmızı ışık yanıp sönüyor,

Vaillant Kombi Arızaları

 

Vaillant kombi yeşil ışık yanıp sönüyor ?

Vaillant kombide sıcak su musluklarından birisinin açık olması durumunda cihaz bunu algılar ve yeşil ışık yanıp söner. Arıza değildir.

Vaillant kombi kırmızı ışık yanıp sönüyor ?

Kombinin çalışmasında bir sorun olduğunu ifade eder. Vaillant kombi elektronik kart arızası veya genel bir arıza sözkonusudur.

Vaillant kombi sıcak su vermiyor ?

Vaillant kombi su basınç seviyesi düşükse, Vaillant kombi 3 yollu vana motor arızası varsa kombi sıcak su vermez. Kombi su basma ile basıncı ayarlamalısınız. Arıza devam ederse servis çağırınız.

Vaillant kombi petekler ısınmıyor ?

Vaillant kombi petekleri ısıtmıyor ise peteklerin bakımsız olması, tıkalı olması, dönüş filtresinin tıkalı olması gibi sıkıntılardan kaynaklı olabilir. Vaillant kombi devirdaim pompa arızası mevcutsa yine kombi petekleri ısınmaz.

Vaillant kombi su akıtıyor ?

Şebekeden gelen suyun basıncından kaynaklı olarak Vaillant kombi yaprak eşanjör arızası veya Vaillant kombi doldurma musluğu arızası sebebiyle kombi alt kısmından su akıtır. Bakımsızlıktan kaynaklı olarak Vaillant kombi genleşme tankı arızası mevcutsa, kombi basıncı 3 barın üzerine çıkarsa Vaillant kombi emniyet ventili kısmından su akıtır.

Vaillant kombi sesli çalışıyor ?

Vaillant kombi çalışıyorken ses yapıyor ise bazı parçalarda arıza sözkonusu olabilir. Vaillant kombi fan motoru arızası, Vaillant kombi devirdaim pompası arızalı olabilir. Bu parçalar zamanla kire toza maruz kaldığında arızalanabilmektedir ve düzensiz dönmesi sonucu ses yapmaktadır.