Vaillant Kombi Çalışmıyor

"Vaillant Kombi Çalışmıyor"

Vaillant Kombi Çalışmıyor

Vaillant Kombi Çalışmıyor

Vaillant Kombi Çalışmıyor

Bir kombi hiç çalışmıyor ise bu birkaç sebepten kaynaklı olabilir. Öncelikle kombinin çalışabilmesi için kombiye elektrik geliyor olmalı, kombiye gelen gaz kesik olmamalıdır. Vaillant kombi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik bağlantılarını ve gaz vanalarını kontrol ediniz. Bazı kombi ayarlarından kaynaklı olarakta kombi çalışmıyor olabilir. Kullanıcı kombi ayarlarını kontrol etmeli ve kombi su basıncını ayarlamalıdır. Vaillant kombi hiç çalışmıyor ise su basıncı düşük olursa kombi çalışmayabilir. Kombi arızalandıysa ve kombi arıza kodu gösteriyorsa yine çalışmayacaktır. Arıza tespiti yapılmalı ve giderilmelidir.

Kombi çalışıyor fakat yeterli sıcaklıkta su vermiyor yada petekleri iyi ısıtmıyor ise kombinin bakıma ihtiyacı olduğunu da söyleyebiliriz.

Vaillant Kombi Çalışmıyor, kombi hiç çalışmıyor, kombi çalışmıyor, vaillant kombi hiç çalışmıyor, Vaillant kombi petekleri ısıtmıyor, Vaillant kombi sıcak su gelmiyor, Vaillant kombi çalışmıyor ne yapabilirim,

Vaillant Kombi Çalışmıyor

 

 

Vaillant kombi çalışmıyor ne yapabilirim ?

Şalteri ve elektriği kontrol ediniz. Kombi gaz vanalarını kontrol ediniz. Kombi su basıncını kontrol ediniz 1.5 bar olmak üzere ayarlayınız. Kombiyi resetleyerek tekrar çalıştırınız. Tüm bu kontrollere rağmen kombi çalışmıyor veya arıza gösteriyorsa bir kombi servisi ile görüşerek teknik bilgi alınız. Gerekliyse servis çağırarak arızanın giderilmesini sağlayınız.

Vaillant kombi hiç çalışmıyor, Vaillant kombi petekleri ısıtmıyor, Vaillant kombi sıcak su gelmiyor gibi tüm şikayetleriniz için çağrı merkezimizi arayarak teknik bilgi alabilir ve servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.