Vaillant Kombi Eşanjör Arızası

"Vaillant Kombi Eşanjör Arızası"

Vaillant Kombi Eşanjör Arızası

Vaillant Kombi Eşanjör Arızası

Vaillant Kombi Eşanjör Arızası

Vaillant marka kombiler Vaillant kombi ana eşanjör ve Vaillant kombi plakalı eşanjör olmak üzere çift eşanjörlüdür. Kombi ana eşanjörü tesisat suyunun ısıtılmasını sağlar. Kombi plakalı eşanjörü de kullanım suyunu ısıtır. Vaillant kombi eşanjör arızası için bir kombi servisi çağrılmalı ve teknisyen tarafından arıza tespiti yapılmalıdır.

Vaillant kombi ana eşanjör arızası neden olur ?

Tesisatta dolaşan şebeke suyunun çok kireçli veya kirli olması sebebiyle kombi ana eşanjöründe tıkanıklıklar ve kireçlenme görülür. Şebeke suyunun çok yüksek basınçta gelmesi nedeniyle delinebilir. Bu durumlarda ana eşanjör arızası meydana gelir. Kombinizde bar göstergesinde su seviyesinin sürekli yükselmesi, kombi emniyet ventilinden su akması gibi durumlarda eşanjör arızası olma ihtimali vardır.

Vaillant Kombi Eşanjör Arızası, ana eşanjör arızası, vaillant kombi eşanjör fiyatları, Vaillant kombi ana eşanjör arızası, Vaillant kombi plakalı eşanjör arızası, Vaillant kombi ana eşanjör arızası neden olur, Vaillant kombi plakalı eşanjör arızası sebebi nedir,

Vaillant Kombi Eşanjör Arızası

 

Vaillant kombi plakalı eşanjör arızası sebebi nedir ?

Vaillant kombi plakalı eşanjör arızası da aynı şekilde şebeke suyunun çok kirli ve kireçli olması sebebiyle tıkanması veya delinmesi gibi durumlarda ortaya çıkar. Delinme sözkonusu olursa değiştirilmesi gerekir.

Vaillant kombi eşanjör arızası ve Vaillant kombi eşanjör fiyatları için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir, kaliteli ve güvenilir kombi servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.