Güngören Vaillant Servisi

"Güngören Vaillant Servisi"

Güngören Vaillant Servisi

Güngören Vaillant Servisi

Vaillant kombi genleşme tankı arızası, genleşme tankı değişimi ve fiyat bilgisi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Servis için arayınız. Güngören Vaillant Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Vaillant Kombi Genleşme Tankı Arızası

Kombi genleşme tankı kombide su basıncını dengeleyen, ortasından membran ile ayrılmış yarısında su yarısında hava bulunan parçadır. Kombide su basıncı arttığında, havanın baskı yaparak basıncı dengelemesi şeklinde çalışan bir sistemdir. Vaillant genleşme tankı arızası ve değişimi için firmamızı arayarak teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Vaillant Kombi Genleşme Tankı Arızası, vaillant kombi genleşme tankı fiyatı, vaillant kombi hava basma, Kombi genleşme tankı, Genleşme tankının havası yok, kombi genleşme tankı patlamış

Vaillant Kombi Genleşme Tankı Arızası

Vaillant genleşme tankı arızası neden olur ?

Kombi genleşme tankı içerisindeki havanın bitmesi, membran lastiğinin delinmesi ve basınçtan dolayı patlaması durumlarında arızalanır. Kombide bar göstergesinde basınç seviyesi yükseliyorsa genleşme tankı arızalıdır. Genleşme tankının havası yok ise Vaillant kombi hava basma işlemi yapılarak arıza giderilebilir. Eğer kombi genleşme tankı patlamış veya delinmişse değiştirilmesi gerekir.

Vaillant kombi genleşme tankı arızası ve Vaillant kombi genleşme tankı fiyatı için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.