İkitelli Vaillant Servisi

"İkitelli Vaillant Servisi"

İkitelli Vaillant Servisi

İkitelli Vaillant Servisi

Vaillant Kombi Kullanımı, Vaillant kombi ayarları ve arızaları için çağrı merkezimizi arayarak teknik bilgi alabilirsiniz. İkitelli Vaillant Servisi kombi arıza tamiri bakım için arayabilirsiniz.

Vaillant Kombi Kullanımı

Vaillant kombi nasıl kullanılır ?

Vaillant kombi kullanma için kombi üzerindeki ayar düğmeleriniz bilmeniz gerekir. Vaillant kombi kullanma kılavuzu içerisinden  kombiyi nasıl kullanmanız gerektiğine, Vaillant kombi çalıştırma ayarlarına bakabilirsiniz. Kombiyi ihtiyacınız olduğu sürece kullanmalı ve sıcak su gerektiği kadar ısıtılmalıdır. İhtiyaçtan fazla ısıtılması gereksiz enerji tüketimine sebep olur.

Vaillant Kombi Kullanımı, Vaillant kombi nasıl kullanılır, Vaillant kombi kullanma kılavuzu, vaillant kombi çalıştırma, vaillant kombi çalıştırma ayarları, vaillant kombi reset , Vaillant kombi nasıl resetlenir, Vaillant kombi derece ayarları, Vaillant kombi sıcaklık ayarı nasıl yapılır, Vaillant kombi nasıl çalışır, Vaillant kombi nasıl çalıştırılır

Vaillant Kombi Kullanımı

Vaillant kombi nasıl çalıştırılır ?

Vaillant kombi ön kapağı açtığınızda kombinin çalıştırılıp kapatılması için ana şalter bulunur. Kombide kalorifer gidiş suyu sıcaklığının ayarlandığı bir düğme bulunur üzerinde petek işareti vardır. Bu düğmeden istediğiniz sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Musluk işareti olan düğme ilede kullanım suyu sıcaklığı ayarlanır.

Vaillant kombi nasıl çalışır ?

Kombiyi açtığınızda kombi elektronik kartı gerekli sistemleri devreye sokar ve brülör ateşlemeyi gerçekleştirir. Ateşleme ile eşanjördeki su ısıtılır. Isıtılan su devirdaim pompası ile sisteme gönderilir. Kombi çalıştığı sürece sistemde dolaşır.

Vaillant kombi sıcaklık ayarı nasıl yapılır ?

Vaillant kombi derece ayarları kombi üzerindeki kalorifer düğmesinden ayarlanır. Petek konumu genel olarak 1 ve 2 de kullanılması tavsiye edilir. Havaların çok soğuk olduğu zamanlarda 3 ve 4 de kullanılabilir fakat enerji tüketimi artacaktır. Mecbur kalmadıkça yüksekte kullanmayınız. Vaillant kombi derecesi 1 ve 2 komununda 45-60 derece arasındadır.

Vaillant kombi nasıl resetlenir ?
Resetleme tuşu

Vaillant kombi reset işlemi kombi üzerindeki bu işarete 3 saniye basılı tutarak gerçekleştirilir.

Vaillant kombi kullanımı hakkında teknik bilgi ihtiyacınızda çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.