Büyükçekmece Vaillant Servisi

"Büyükçekmece Vaillant Servisi"

Büyükçekmece Vaillant Servisi

Büyükçekmece Vaillant Servisi

Vaillant kombi su basma işlemi nasıl yapılır, ne kadar su basılmalıdır çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Servis için arayınız. Büyükçekmece Vaillant Servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti alabilirsiniz.

Vaillant Kombi Su Basma

Vaillant kombi neden su eksiltir ?

Vaillant kombi genleşme tankının havası bittiği zaman  veya membran lastiği delindiğinde kombi su eksiltir. Tesisatta bulunan kaçaklarda buna sebep olabilir. Kombi su eksilttiği Vaillant kombi basınç düşmesi görülür.

Vaillant Kombi Su Basma, vaillant kombi neden su eksiltir, vaillant kombi nasıl su basılır, vaillant kombi basınç düşürme, vaillant kombi basınç düşmesi, vaillant kombi su almıyor, vaillant kombi su boşaltma, vaillant kombi su basınç ayarı,

Vaillant Kombi Su Basma

Vaillant kombi nasıl su basılır ?

Kombinin su eksiltmesinden kaynaklı olarak kombi su basıncı düşer ve kombi çalışmayarak arızaya geçebilir. Bu durumda kombiye su basılarak Vaillant kombi su basınç ayarı yapılmalıdır. İdeal olarak kombi su basıncı 1.5 bar olmalıdır. Vaillant kombi su basma için kombinin alt kısmında bulunan doldurma musluğu açılarak su basıncın yükselmesi sağlanır. 1.5 barı geçince kapatılmalıdır. Eğer Vaillant kombi su almıyor ise sular kesik yada kombi doldurma musluğu bozuk olabilir.

Eğer kombiye 1.5 barın üzerinde fazla su basılırsa Vaillant kombi basınç düşürme işlemi yapmanız gerekir. Vaillant kombi su boşaltma için kombi peteklerinden su almanız gerekir. Kombide su basıncı fazla olursa kombi su akıtır.