Viessmann F4 Hatası

"Viessmann F4 Hatası"

Viessmann F4 Hatası

Viessmann F4 Hatası

Viessmann F4 Hatası

Viessmann kombi F4 hatası nedir ?

Kombide ateşleme arızası mevcut olduğunda ortaya çıkar. Kombiye gaz gelmiyorsa, gaz vanası kapalıysa bu sorun oluşabilir. Gazın açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kombiye gaz girişi varsa ateşlemeyi sağlayan kombi gaz valfi kontrol edilmelidir.

Viessmann F4 arızası kombi elektronik kartından kaynaklı da olabilir.  Karttan bilgi gitmemesi veya iyonizasyon ateşleme elektrotlarındaki sıkıntılarda neden olur. Gaz valfi ve kombi kartı değiştirilerek arıza kontrolü yapılmalı ve sorunlu parça değiştirilmelidir.

Viessmann F4 Hatası, viessmann kombi f4 hatası, viessmann f4 arızası, viesssmann kombi f4 arızası, viessmann f4 arıza kodu, viessmann f4 hata kodu, viessmann kombi f4 arıza kodu, viessmann kombi f4 hata kodu, viessmann kombi elektronik kart arızası, viessmann kombi kart arızası, viessmann kombi ateşleme arızası

Viessmann F4 Hatası

 

Kombide bulunan ateşleme sorunu ve diğer problemler için yeterli bilgiyi bizi arayarak alabilirsiniz. Arıza durumunda ne yapmanız gerektiğini sorabilir, arıza çözümü için servis isteyebilirsiniz.