Avcılar viessmann servisi

"Avcılar viessmann servisi"

Avcılar viessmann servisi

Avcılar viessmann servisi

Viessmann kombi kullanım kılavuzu ile kombinizin doğru kullanımı hakkında bilgi edinirek, cihaz ömrü ve yakıt tasarrufunu arttırabilirsiniz. Avcılar viessmann servisi kombi arıza tamir bakım hizmeti verilmektedir.

Viessmann Kombi Kullanım Kılavuzu

Kombinin kullanım talimatında kombinin çalışma şekli, sahip olduğu özellikler, iç yapısı, üzerinde bulunan düğme ve tuşların anlamları ve gerekli olan tüm bilgiler bulunur. Kullanıcı kombinin en doğru çalıştırma şeklini ve gereken ayarlarını bu rehber sayesinde yapabilir. Viessmann kombi kullanım kılavuzu  ile nelere dikkat edeceğinizi, cihazı hangi koşullarda nasıl çalıştıracağınızı öğrenerek kombinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda düşük yakıt tüketimi ve konfor açısından da bakımlarına dikkat ederek daha ekonomik kullanmış olursunuz.

Kombi bakımı cihazın daha uzun süre sağlıklı çalışması ve arızalanma riskini azaltması açısından önemlidir. Yıllık periyodik kombi bakımlarını düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bakımsız kombilerde zamanla bağlantılar gevşemekte, eskimiş yıpranmış contalar su sızdırmaya başlamaktadır. Bu neden cihazdaki su seviyesi düşmekte ve sürekli su basmanız gerekmektedir. Viessmann kombi su basınç seviyesi 1.5 bar olmalıdır. 1 barın altına düştüğü durumlarda cihaz çalışmayabilir. Yine bakımsızlık sebebiyle kombi iç kısmının tozlanması çalışma sistemlerini olumsuz etkilemektedir.

Kombinizin hiç çalışmadığı durumlarda, cihazın elektrik bağlantılarını, kombi gaz vanasını, kombi su basınç seviyesini kontrol ediniz. Herhangi bir arıza kodu göstermesi veya çözemediğiniz sorunlarda firmamızı arayarak teknik destek alınız. Genel olarak ortamda gaz kokusu alırsanız İGDAŞ’ı 187 acil çağrı numarasından arayarak en kısa zamanda kontrol yaptırınız.

Kullandığınız modele ait Viessmann kombi kullanma kılavuzunu sitemizden indirerek kullanabilirsiniz.

Viessmann Vitopend 100 Kullanım Kılavuzu

Viessmann Vitodens 100 Kullanma Kılavuzu

Viessmann Vitodens 200 Kullanma Kılavuzu

 

Viessmann kombi arızaları, Viessmann kombi arıza işaretleri, Viessmann Kombi Kullanım Kılavuzu, Viessmann kombi kullanma kılavuzu, Viessmann Vitopend 100 Kullanım Kılavuzu, Viessmann Vitodens 100 Kullanma Kılavuzu, Viessmann Vitodens 200 Kullanma Kılavuzu

Viessmann Kombi Kullanım Kılavuzu

Viessmann kombi arıza işaretleri ve kombi çalıştırma ayarları hakkında çağrı merkezimizi arayarak teknik bilgi alabilirsiniz. Viessmann kombi arızaları ve bakımı için özel kombi servis hizmeti veren firmamız İstanbul’un tüm semtlerine kısa sürede servis sağlamaktadır.