Şişli Baymak Servisi

"Şişli Baymak Servisi"

Şişli Baymak Servisi

Şişli Baymak Servisi

Wolf kombi arıza kodları hakkında sitemizden yararlanabilir, gerekliyse çağrı merkezimizi arayarak destek ve servis alabilirsiniz. Şişli Baymak Servisi kombi arıza tamiri bakım hizmeti için arayabilirsiniz.

Wolf Kombi Arıza Kodları

Baymak Wolf kombinin ön panelinde led ışıkları bulunur. Bu ışıklar cihazın çalışma konumu ve çalışması hakkında bilgiler verir. Arıza durumlarında da ledler yanıp sönerek uyarı verir.

Karşılaştığınız arıza durumlarında kombi panelindeki ayar düğmesini R konumuna getiriniz. Baymak kombi resetleme işlemi ile cihazın tekrar çalışmasını sağlayabilirsiniz. Resetin çalışmadığı durumlarda cihazın elektrik bağlantısını keserek tekrar çalıştırınız. Kombiyi yeniden çalıştırdığınız halde arıza durumu düzelmez ise bir servis ile irtibata geçiniz.

Baymak Wolf kombi arızaları, Baymak kombi kalorifer sensörü, Baymak Wolf 80 Arızası, Baymak kombi sıcak su sensörü arızası, Baymak Wolf 70 Arızası, Baymak kombi devirdaim pompası arızası, Baymak kombi su basınç seviyesi, Baymak Wolf 60 ışığı, Baymak Wolf 60 Arızası, Baymak kombi fan motoru arızası, Baymak kombi elektronik kart arızası, Baymak kombi fan arızası, Baymak Wolf 50 Arızası, Baymak kombi limit termostatı, Baymak Wolf kombi 40 derece ışığı, Baymak Wolf 40 Arızası, Baymak Wolf kombi ateşleme yapmıyor, Wolf Kombi Arıza Kodları, Baymak kombi resetleme, Baymak Wolf 30 Arızası, Baymak Wolf kombi 30 derece ledi,

Wolf Kombi Arıza Kodları

Baymak Wolf 30 Arızası : Baymak Wolf kombi 30 derece ledi ateşleme arızasıdır. Baymak Wolf kombi ateşleme yapmıyor ise bu led yanıp söner ve uyarı verir. Gaz kesik mi, kombiye gaz girişi sağlanıyor mu kontrol edilmelidir.

Baymak Wolf 40 Arızası : Baymak Wolf kombi 40 derece ışığı emniyet termostatı arızası nedeniyle yanıp söner. Baymak kombi limit termostatı değiştirilerek arıza giderilebilir.

Baymak Wolf 50 Arızası : Baymak kombi fan arızası sebebiyle bu arıza oluşur. Kombi fan motoru rulmanları bozulmuş, cihazın kartı fana bilgi aktarmıyor olabilir. Arıza tespiti yapılmalıdır. Baymak kombi fan motoru arızası, Baymak kombi elektronik kart arızası mevcut olabilir.

Baymak Wolf 60 Arızası : Baymak Wolf 60 ışığı düşü su basıncı ve pompa blokajını gösterir. Kombide su sirkülasyonu sağlanamıyor ya da su basıncı çok düşmüş demektir. Baymak kombi su basınç seviyesi 1.5 bar civarında olmalıdır. Su basıncını ayarlayarak cihazı çalıştırmalı eğer arıza düzelmez ise bir servis çağırılmalıdır. Baymak kombi devirdaim pompası arızası mevcut olabilir.

Baymak Wolf 70 Arızası : Baymak kombi sıcak su sensörü arızası ile meydana gelir. Kombiden sıcak su alınamaz. Sensör ve bağlantıları kontrol edilerek arızalı ise değiştirilmelidir.

Baymak Wolf 80 Arızası : Kombi ısıtma sensörü arızası nedeniyle bu arıza ışığı yanıp söner. Kombi peteklerinin ısınmasında sorun yaşanır. Baymak kombi kalorifer sensörü değiştirilmelidir.

Kombi su basıncının çok düşmesi durumunda Baymak kombi su basma işlemi için cihazın alt kısmında bulunan siyah renkli su doldurma musluğunu açarak bar seviyesinin 1.5 civarına gelmesini bekleyiniz. Bar göstergesi üzerinde istediğiniz basınca ulaşınca kapatınız.

Baymak Wolf kombi arızaları ve arıza çözümleri için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Destek hattımızdan teknik bilgi alabilir ve arıza giderme işlemleri için kayıt bırakabilirsiniz.