Wolf Kombi Sıcak Su Gelmiyor

"Wolf Kombi Sıcak Su Gelmiyor"

Wolf Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Wolf Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Wolf Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Sıcak kullanım suyu alamıyorsanız öncelikle kombinin çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Baymak kombi çalıştırma ayarlarına ve herhangi bir arıza kodu verip vermediğine bakınız. Kombi çalışıyor fakat hala sıcak su alınamıyorsa tüm musluklarda aynı şekilde sıcak su gelip gelmediğine bakınız. Bazı durumlarda kullanılan armatürün arızası da sorun oluşturmaktadır. Şebeke suyunun basıncının çok yüksek olması da aynı şekilde suyun ısınmadan gelmesine neden olabilir.

Baymak kombi kırmızı ışık yanarak uyarı veriyor ve kombi çalışmıyorsa ayar düğmesinin R konumuna getirerek cihazın yeniden çalışmasını sağlayınız. Baymak kombi reset çalışmıyor ise elektrik bağlantısını kapatıp açınız. Uyarının devam etmesi durumunda bir servis ile görüşerek destek alınız.

Kombinin çalışmaması ;

  • Gaz kesilmiş veya cihaza gaz girişi olmadığından ateşleme yapmaması

  • Kombi su basıncının 1 barın altına düşmesi nedeniyle arızaya geçmesi

  • Baymak kombi kart arızası, Kartın hasarlanmış olması nedeniyle cihaz çalışmaz arıza verir. Baymak kombi kart tamiri ile sorun giderilebilir.

  • Baymak kombi fan motoru arızası, kombi fanı çalışmazsa hava akışı sağlanamayacağı için cihaz çalışmaz.

  • Baymak kombi pompa arızası, kombide su sirkülasyonu olmayacağı için cihaz arızaya geçer.

ve daha birçok sebepten kaynaklı olabilir.

Baymak kombi sıcak su vermiyor ise ;

  • Baymak kombi sıcak su sensörü arızası, sensör kullanım suyunun sıcaklığını ayarlayamaz su gelir fakat soğuk gelir.

  • Baymak kombi su akış türbini arızası

  • Baymak kombi 3 yollu vana arızası

gibi sıcak su sistemindeki parçalarda sorun mevcuttur.

 

Baymak kombi 3 yollu vana arızası, Baymak kombi su akış türbini arızası, Baymak kombi sıcak su sensörü arızası, Baymak kombi sıcak su vermiyor, Baymak kombi pompa arızası, Baymak kombi fan motoru arızası, Baymak kombi kart arızası, Baymak kombi reset, Wolf Kombi Sıcak Su Gelmiyor, Baymak kombi çalıştırma, Baymak kombi kırmızı ışık,

Wolf Kombi Sıcak Su Gelmiyor

Wolf kombi sıcak su gelmiyor ve sürekli sorun yaşıyorsanız firmamızı arayarak arıza tespiti için kayıt bırakabilirsiniz. En kısa sürede servislerimiz size ulaşarak gerekli işlemleri yapacaklardır.